MENU
NIP 6121173033
Nazwa Firmy: Inez
WWW: https://www.inezauto.pl/
Adres Dobra 158
Miejscowość Bolesławiec
Kod pocztowy 59-700
Telefon 604473215

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Mieszkanie i praca w mieście umożliwia skorzystanie na co dzień z kursującej komunikacji miejskiej. Niestety, patent ten nie jest już tak atrakcyjny w przypadku chociażby rodzinnego wyjazdu na wakacje. Brak w takiej sytuacji samochodu z pojemnym bagażnikiem, klimatyzacją czy innymi ułatwiającymi podróż udogodnieniami jest bardzo zauważalny i sprawia, że wyjazd na urlop jawi się jako niekończące się pasmo dźwigania bagaży.

Osoby, które nie posiadają swojego samochodu, a marzy im się długa, wakacyjna podróż, mogą z powodzeniem skorzystać z oferty, która znajduje się na stronie internetowej inezauto.pl. Przedstawia się tam profesjonalna firma proponująca wynajem aut. Jej biuro w Bolesławcu chętnie przyjmuje zlecenia klientów z całej Polski. 

Wypożyczenie pojazdu to dobrze przemyślana pod wieloma względami decyzja. Osoby, które zdecydowały się na nią nie tylko w celach wakacyjnych, ale także biznesowych lub prywatnych, podkreślają ekonomiczny aspekt takiej transakcji, gdyż wynajem samochodu nawet na dłuższy czas generuje o wiele niższe koszty, niż jego zakup. Dodatkowo klienci docenili fakt, że proponowane auta są:

  • w pełni sprawne, 
  • zadbane z zewnątrz i wewnątrz,
  • zróżnicowane, można bez problemu dobrać model do potrzeb wypożyczającego,
  • wyposażone we wszystkie wymagane prawem polskim i międzynarodowym upoważnienia do poruszania się nimi po drogach.

Firma zaprasza do kontaktu zwłaszcza przedstawicieli przedsiębiorstw, którzy w ramach wykonywania obowiązków służbowych często goszczą zagranicznych kontrahentów i potrzebują szybko znaleźć dla nich odpowiedni środek transportu. Rozbudowana flota pojazdów z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wybrednego klienta, co pomoże mu w poczuciu się bardziej swobodnie w Polsce i tym samym ułatwi ewentualne pertraktacje biznesowe. 

Wizualizacja pojazdów wraz z ich danymi technicznymi została umieszczona na wspomnianej stronie realizatora w zakładce Samochody. W przypadku dodatkowych pytań wsparciem i odpowiedziami służą pracownicy wypożyczalni.

Data dodania: 11-02-2021
Autor: Zofia Marciniak
Źródło:
https://www.inezauto.pl/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu