MENU
NIP 952-11-50-540
Nazwa Firmy: Ecobag Network Sp. z. o.o.
WWW: https://ecobagnetwork.eu/
Adres Prandoty 150
Miejscowość Zbąszyń
Kod pocztowy 64-360
Telefon + 48 501 466 028

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Minęły już czasy, kiedy społeczeństwo zachwycało się kolorowymi, plastikowymi torbami, gdyż większość dostrzega zagrożenia płynące z ich stosowania. Obecnie klienci oczekują opakowań ekologicznych, takich, jakie dostępne są w firmie ze strony ecobagnetwork.eu. Produkuje ona papierowe torebki reklamowe w wielu formatach, kolorach i wzorach, na ogół z papieru pochodzącego z recyklingu. Coraz większa liczba właścicieli sklepów rozumie konieczność zastąpienia nimi plastików nie tylko jako potrzebę dbania o własny wizerunek, ale też o środowisko. 

Kolejnym aspektem, na który warto zwrócić uwagę, zastanawiając się nad wyborem opakowań dla swojej firmy, jest wielka moc reklamowa papierowych opakowań. Decydując się na ich wybór z odpowiednim nadrukiem, na przykład stanowiącym logo przedsiębiorstwa, inwestuje się w niedrogą reklamę. Wybierając mocne torby, można mieć pewność, że klienci, zwłaszcza ci, którzy mają wyższą świadomość ekologiczną, użyją ich co najmniej jeszcze raz, dzięki czemu przekaz trafi do większej liczby osób. Reklama taka jest bardzo skuteczna i prawie nic nie kosztuje, a doskonale działa, gdyż poza danymi np. sklepu przekazuje też niewerbalną informację o tym, że prowadzi on politykę proekologiczną.

W ofercie producenta torebek papierowych w wielu wzorach i rozmiarach można między innymi znaleźć produkty z nadrukiem:

  • białe gładkie,
  • brązowe gładkie,
  • brązowe prążkowane,
  • kolorowe,
  • pastelowe,
  • na alkohol,
  • cateringowe.

Wszystkie artykuły wyprodukowane przez wspomnianą wyżej firmę w całości podlegają recyklingowi, gdyż zostały wykonane z naturalnych materiałów, także, jeśli chodzi o uchwyty. Jest to świetny zamiennik opakowań foliowych lub laminowanych i coraz więcej klientów prosi właśnie o opakowania naturalne.

Osoby zaoferowane ofertą mają do wyboru bogaty asortyment nie tylko gotowych produktów do zadrukowania, ale także papieru, z którego można wykonać torby. W asortymencie producenta jest papier standard i premium w wielu wersjach, różniących się kolorem i gramaturą. Na specjalne zamówienie wykonuje się tu także wyjątkowe worki z logo klienta zaprojektowanym przez grafików producenta.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu