MENU
NIP 676 209 36 41
Nazwa Firmy: DAUL Jacek Jastrzębski
WWW: http://daul.pl/
Adres PŁK Dąbka 2
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 30-732
Telefon +48 512 317 169

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Klimat filmów tworzą nie tylko sami aktorzy czy ich stroje, ale również miejsca nagrywania poszczególnych scen. Oczywiście twórcy takich materiałów nie muszą szukać ich samodzielnie, ponieważ mogą zlecić to zadanie wyspecjalizowanej firmie. Jest nią Daul, czyli przedsiębiorstwo powstałe z pasji, które zatrudnia wykwalifikowanych fachowców mających niezbędne kompetencje. Są to osoby komunikatywne, terminowe oraz pomocne. Wieloletnie doświadczenie firmy sprawia, że jej działania odznaczają się efektywnością. Jest to renomowane studio, interesujące się zagadnieniami location scoutingu i nie tylko.

Na co dzień współpracuje ono z domami mediowymi, producentami filmowymi oraz agencjami reklamowymi o dużych wymaganiach. Jest w stanie rozwiązywać nawet największe problemy i chętnie podejmuje się skomplikowanych projektów. Przedstawiciele przedsiębiorstwa mogą poszczycić się znakomitą znajomością rynku nieruchomości, dzięki czemu znalezienie idealnego obiektu nie będzie kłopotliwe ani czasochłonne. Pośredniczą oni w wynajmie między innymi przestronnych i designerskich apartamentów lub klimatycznych domów, w których można nagrywać rozmaite sceny.

Firma proponuje ciekawe plany zdjęciowe przystosowane do kręcenia zarówno filmów pełnometrażowych, seriali, jak i materiałów promocyjnych. Oferuje także plenery zdjęciowe w malowniczych zakątkach położonych w całej Polsce. Wykwalifikowani managerowie odnajdują miejsca spełniające wszystkie wymagania reżyserów i kontaktują się z ich właścicielami.  Dokładnie się im przyglądają i sugerują wdrożenie ewentualnych zmian, tak by przestrzenie idealnie pasowały do charakteru nagrywanego materiału.

Po znalezieniu najlepszych plenerów przedstawiają je scenarzystom, którzy podejmują ostateczną decyzję. Specjaliści działają kompleksowo i sprawdzają, czy:

  • cała ekipa filmowa zmieści się na wybranej przestrzeni,
  • niezbędny będzie zakup dodatkowych rekwizytów,
  • w wybranym miejscu nie ma pogłosu,
  • w kadrze znajdują się problematyczne obiekty, które należy usunąć,
  • lokalizacja odzwierciedla założenia reżyserskie.Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu