MENU
NIP 7831795359
Nazwa Firmy: HELIMOT sp. z o.o.
WWW: https://helimot.pl
Adres Hetmańska 105
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-513
Telefon 616 255 589

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Od wielu lat działa przedsiębiorstwo ze strony helimot.pl, które dostarcza akcesoriów i podzespołów do śmigłowców firmom wykorzystującym te środki transportu do różnych celów. Wśród klientów znajdują się zarówno pogotowia, jak i przedsiębiorstwa zajmujące się mediami czy turystyką. Jest to firma, w której ofercie można znaleźć najróżniejsze części do helikoptera, a także:

  • płyny eksploatacyjne,
  • środki do konserwacji,
  • różne akcesoria

mające na celu zadbanie o prawidłowe działanie wszystkich podzespołów. Wśród polecanych przez sklep komponentów można znaleźć nie tylko części do silników Lycoming, ale także:

  • elementy złączne,
  • rejestratory temperatury,
  • uszczelki, w tym także uszczelki pokrywy zaworów czy kołnierza wydechu,
  • oświetlenie lotnicze

i wiele innych, wysokiej jakości produktów, które nim trafią do sprzedaży, przechodzą bardzo ścisłą kontrolę jakości. W asortymencie firmy dostępne są także farby i podkłady, jak również narzędzia konieczne do wykonania niektórych prac przy śmigłowcach. Ich producenci gwarantują najwyższą jakość klasy OE, a sklep z kolei deklaruje ich najniższą cenę dzięki temu, że zawarł wiele korzystnych umów handlowych z producentami.

Jeżeli zdarzy się, że klient, pragnąc nabyć jakiś komponent, nie znajdzie go na wirtualnych półkach sklepu, może od razu skontaktować się z obsługą telefonicznie lub poprzez e-mail, a pracownicy postarają się o tę część w możliwie najkrótszym czasie. Firma współpracuje z najlepszymi producentami części dlatego ma w ofercie niemal wszystko, co może być potrzebne, aby sprzęt ten był nieustannie sprawny i bezpieczny. To dzięki nim każda maszyna jest funkcjonalna, niezawodna i bezpieczna.

Firma ta znana jest także z tego, że oferuje klientom profesjonalny transport śmigłowców po drogach całej Europy. Przedsiębiorstwo zaprasza zatem wszystkie służby ratownicze, a także firmy wykorzystujące śmigłowce do celów turystycznych czy obserwacji, do zapoznania się z bogatym asortymentem. To dzięki temu sklepowi każdy z tych powietrznych statków będzie zawsze sprawny i nie zawiedzie wówczas, kiedy będzie najbardziej potrzebny.

Data dodania: 21-11-2020
Autor: Mieszko Lis
Źródło:
https://helimot.pl/czesci-lotnicze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu