MENU
NIP 6442932241
Nazwa Firmy: Szkoła Języków Iberysjkich PORTO ALEGRE
WWW: https://www.portoalegre.pl/
Adres Dąbrowskiego 23
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-840
Telefon 512837797

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Drugim po angielskim językiem najczęściej używanym w komunikacji międzynarodowej jest obecnie język hiszpański. Odgrywa on istotną rolę w gospodarce, a także w przemyśle filmowym, telewizyjnym i muzycznym. Z tego względu coraz więcej osób na świecie decyduje się na naukę tego języka. O jego popularności decyduje ponadto jego urokliwa melodyjność oraz stosunkowa łatwość przyswajania.

Językiem zbliżonym do hiszpańskiego, należącym tak jak on do grupy języków romańskich i również cieszącym się sporym zainteresowaniem na całym świecie, jest portugalski. Hiszpański i portugalski różnią się od siebie przede wszystkim wymową - hiszpański jest uznawany za łatwiejszy do nauczenia, podczas gdy w portugalskim często pojawia się wyraźnie francuski akcent, który niektórym uczącym się może nastręczać trudności.

Mimo tego osoby zainteresowane nauką portugalskiego nie powinny się zrażać i w celu szybkiego opanowania tego języka powinny zwrócić się o pomoc do dobrego nauczyciela. Kompetentnych i doświadczonych lektorów można znaleźć np. w Szkole Języków Iberyjskich Porto Alegre. Jest to uznana szkoła języków obcych w Poznaniu, posiadająca bogatą tradycję. Główne cele jej działalności to:

  • prowadzenie kursów językowych indywidualnych i grupowych, dostosowanych do potrzeb i poziomu zaawansowania ich uczestników,
  • przygotowanie kursantów do egzaminów państwowych,
  • promocja kultury krajów portugalsko- i hiszpańskojęzycznych.

Pracujący w szkole profesjonalni lektorzy zwracają dużą uwagę nie tylko na nauczenie swoich uczniów poprawnego posługiwania się językiem hiszpańskim bądź portugalskim, ale także na umożliwienie im poznawania go we właściwym kontekście kulturowym. Zajęcia obfitują w ciekawostki kulturowe i obyczajowe z Półwyspu Iberyjskiego oraz Ameryki Południowej, a ich zasadniczym celem jest właściwe zastosowanie języka w realnych i praktycznych sytuacjach komunikacyjnych.

Nauczyciele mają do dyspozycji nowoczesne materiały i pomoce naukowe o wysokiej jakości dydaktycznej, co w połączeniu z panującą na zajęciach przyjazną atmosferą zapewnia uczniom szybką i efektywną naukę. 

Data dodania: 14-11-2018
Autor: Przemysław Baran
Źródło:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu