MENU
NIP
Nazwa Firmy: Niepubliczne przedszkole i żłobek - Latawce dmuchawce
WWW: https://latawce-dmuchawce.pl/
Adres Karpia 17B
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-619
Telefon 664 195 245

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Wychowanie dzieci nie jest łatwym zadaniem. Zarówno rodzice, jak i wychowawcy w szkołach starają się nakierowywać najmłodszych w taki sposób, aby nie zrazić ich do podejmowania ryzyka, odważnych decyzji. Nauczanie w Latawce Dmuchawce sprzyja rozwijaniu zainteresowań dzieci, podejmowaniu przez nich własnych decyzji, ale przy jednoczesnym zapewnieniu, że w razie potrzeby osoba dorosła wesprze je w działaniu. Nie wszystkie przedszkola w Poznaniu skupiają się na postulatach Marii Montessori, które odnoszą się do uczenia dziecka samodzielności. To budowa własnej wartości czyni młodą osobę pewną siebie i zdecydowaną. Nauczyciele we wspomnianym przedszkolu starają się wydobywać najlepsze cechy u dzieci i wspierać podejmowane przez nich działania.

Na stronie internetowej znaleźć można wiele cennych informacji, które z pewnością zainteresują wszystkie osoby chcące posłać swoje pociechy do renomowanego przedszkola. Budynek w Poznaniu znajduje się w bardzo przystępnej lokalizacji, dzięki czemu łatwo tam dotrzeć transportem prywatnym, jak i miejskim. Rodzice korzystający do tej pory z pomocy prywatnego przedszkola podkreślają, że podczas zajęć nie stosuje się przymusu, a jedynie zachęca do kreatywnego myślenia. Opiekunowie rozwijają indywidualne zdolności dzieci poprzez wspieranie ich oraz nakierowywanie w samodzielnym myśleniu.

Odkrywanie świata oraz tego jak działa, jest najlepszym sposobem na rozwijanie dziecięcego umysłu. Dlatego wychowawcy w przedszkolu starają się wspierać pociechy w każdej decyzji, nawet gdyby miała być błędna (pozwoli to im się czegoś nauczyć i zdobyć doświadczenie). Warto wspomnieć, że na zajęciach prowadzona jest również naukę języka angielskiego. Oczywiście sposób przekazywania wiedzy jest dostosowany do wieku dzieciaków. Zachęca się do odwiedzenia strony internetowej, aby poznać szczegółowe informacje dotyczące kształcenia przedszkolaków. Pytania dotyczące systemu wychowania Montessori warto przesyłać drogą elektroniczną lub telefonując pod numer obsługi.

Data dodania: 13-11-2020
Autor: Rozalia Jaworska
Źródło:
https://latawce-dmuchawce.pl/o-przedszkolu/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu