MENU
NIP 7792251832
Nazwa Firmy: Duda-Cars S.A.
WWW: https://www.duda-cars.mercedes-benz.pl/
Adres Ptasia 4
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-319
Telefon 61 864 44 44

Oceń firmę (5 z 1 głosów)Opis:

Poruszanie się samochodem nie jest postrzegane jako luksus. Koncerny samochodowe jednak stale się starają poszerzać swoją ofertę o produkty, które spełniają oczekiwania współczesnego człowieka. Ważna jest nie tylko wydajność, ale również wykorzystywana technologia czy też nowoczesny design. Marka Mercedes co jakiś czas wprowadza nowości, dzięki którym kierowcy mogą poczuć się jeszcze pewniej na drodze. 

Nawet jeśli przeglądy są wykonywane regularnie, a wszelkie niedobory płynu i oleju na bieżąco uzupełniane może się okazać, że konieczny będzie serwis. W takiej sytuacji warto byłoby postawić na autoryzowany serwis, który korzysta jedynie z oryginalnych części. Niska jakość części wykorzystanych w czasie naprawy może sprawić, że auto będzie się szybciej "zużywało", a kontrole będą musiały być częstsze. To prawda, że części kupione prosto od producenta są droższe, ale warto dopłacić, jeśli chcemy poczuć się pewnie, a zarazem bezpiecznie w trasie. 

Dzisiaj nie ma problemu ze znalezieniem autoryzowanego serwisu Mercedesa. To w nich można natrafić na doświadczonych mechaników, przed którymi układ hamulcowy czy sprzęgło nie mają żadnych tajemnic. Ich doświadczenie sprawi, że naprawa zostanie wykonana szybko i sprawnie. W przypadku, kiedy auto jest objęte gwarancją, usuwanie usterek jest bezpłatne. Istotne jednak jest to, aby przestrzegać harmonogramu kontroli przewidzianego przez producenta. 

Mercedes jest marką, która dostarcza nie tylko samochody osobowe, ale również ciężarowe, kempingowe, dostawcze oraz autobusy. Za każdym jednak razem stara się, by jakość oferowanych pojazdów była na odpowiednio wysokim poziomie. Dba o komfort kierowcy, dlatego też wyposaża auta nie tylko w multimedia, ale również systemy wspomagające parkowanie czy hamowanie. Jest to swego rodzaju standardem. 

Jeśli potrzebny jest Ci serwis Mercedesa we Wrocławiu, to zajrzyj na stronę duda-cars.mercedes-benz.pl i dowiedz się o nim więcej. wykonuje kompleksowe kontrole stanu technicznego pojazdów zarówno nowych, jak i używanych. 

Data dodania: 14-11-2018
Autor: Miłosz Błaszczyk
Źródło:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu