MENU
NIP
Nazwa Firmy: ROYAL DANCE SCHOOL
WWW: http://szkolka-tanca.wroclaw.pl/
Adres - -
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 50-000
Telefon

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Umiejętności taneczne przydają się nie tylko podczas imprez z przyjaciółmi, balów czy wesel. Wiele osób rozwija te zdolności po prostu dla przyjemności i w tym celu uczęszcza na specjalne kursy oraz zajęcia w szkołach tańcach. Nie brakuje również osób, które decydują się powiązać całe swoje życie z tańcem i traktować go jako swój zawód. Instruktorzy tańca podkreślają, że można zacząć w niemal każdym wieku, ponieważ często liczy się dobra zabawa i chęć rozwoju określonych umiejętności, szukanie sobie ciekawych rozrywek. Osoby prowadzące na przykład zajęcia zumby twierdzą, że są to zajęcia zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych tancerzy, którzy chcą połączyć taniec z treningiem wytrzymałościowym. Oczywiście nie jest tajemnicą, iż najlepsze efekty osiąga się w skutek systematycznych treningów, a jeszcze lepiej dzieje się w momencie, gdy owe treningi zaczą się jak najwcześniej. Na przykład w dzieciństwie.

To właśnie z tego powodu wrocławska szkoła tańca - Royal Dance School - cieszy się taką popularnością wśród rodziców, którzy pragną zapisać swoje dzieci na zajęcia taneczne. Oferta lekcji jest bardzo urozmaicona, zależna od grupy wiekowej uczestników zajęć. Do opisywanej szkoły tańca mogą być zapisywane nawet czteroletnie dzieci. Oczywiście specyfika zajęć tanecznych jest całkowicie dopasowana do wieku dzieci, zatem jedynie u starszych uczestników wprowadza się nieco trudniejsze, bardziej skomplikowane elementy choreografii. Zajęcia taneczne malutkich dzieci opierają się głównie na zabawie, a kilkuletni tancerze używają podczas tańca przeróżnych rekwizytów, które mogą im dodatkowo urozmaicić zajęcia i wprowadzić mnóstwo rozrywki. Są to na przykład szarfy oraz pompony i bibuła, które fantastycznie wyglądają w ruchu. Dzieci mogą je podrzucać, bawić się nimi oraz uczyć się lekkości w ruchu tanecznym.

Na stronie internetowej tej szkoły dokładnie opisano charakterystykę poszczególnych zajęć, dlatego warto sięgnąć do poszczególnych zakładek jeszcze przed zapisaniem dziecka na wybrane zajęcia.

Data dodania: 20-10-2020
Autor: Błażej Ostrowski
Źródło:
http://szkolka-tanca.wroclaw.pl/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu