MENU
NIP
Nazwa Firmy: Wolka 24 Hurt
WWW: http://wolka24hurt.com/
Adres Nadrzeczna 7C
Miejscowość Wólka Kosowska
Kod pocztowy 05-552
Telefon 889 229 699

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Osoby kupujące buty mają duże wymagania, a już szczególnie dotyczy to kobiet. Panie zwykle uwielbiają wszelkiego rodzaju obuwie i gotowe są kupować je w dużych ilościach, więc sklepy, które proponują atrakcyjny asortyment, a przy tym mają korzystne dla klientów ceny, mogą liczyć na duże zainteresowanie. Dotyczy to między innymi podmiotów, które za swojego dostawcę obrały firmę prezentującą się na stronie wolka24hurt.com. Jest to mająca swoją siedzibę w Wólce Kosowskiej hurtownia obuwia, odzieży i dodatków. Proponuje ona bardzo szeroki wybór butów dla kobiet.

Co ważne dla osób prowadzących sklepy z butami, w ofercie znaleźć można obuwie dla pań wszelkiego typu. Są to propozycje na każdą porę roku, prezentujące różne style oraz dostępne w bardzo wielu wariantach. Nie brakuje klasycznych propozycji, jak skórzane kozaki do kolan czy tradycyjne trzewiki, ale są też bardzo modne produkty, jak na przykład sneakersy czy workery. Wszystkie te produkty są starannie opisane i opatrzone zdjęciami, dzięki czemu nie ma żadnego problemu z tym, że zamawia się je wyłącznie przez internet.

Klienci korzystający z tej oferty mocno doceniają nie tylko bogatą ofertę, wśród której coś dla siebie znajdą nawet najbardziej wymagające panie, ale też świetne ceny. Hurtownia oferuje sprzedaż wyłącznie hurtową, w bardzo niskich cenach, mimo iż jakość produktów jest wysoka. Pozwala to firmom korzystającym z jej usług na uzyskiwanie bardzo satysfakcjonujących zarobków, a jednocześnie proponowanie niewysokich cen także swoim klientkom. Jest to bardzo ważne, gdyż w dobie ogromnej liczby działających sklepów, stacjonarnych i online, cena produktów jest istotnym kryterium wyboru. Jednocześnie jednak nikt nie chce rezygnować z jakości i w tym przypadku nie ma takiej potrzeby, gdyż oferowane obuwie pochodzi od cenionych producentów, między innymi włoskich. Jest wykonywane z wysokiej klasy materiałów, co przekłada się na komfort jego użytkowania, a także doskonałą wytrzymałość, a wszystko to można mieć za niewysoką cenę. Klienci muszą to docenić!

Data dodania: 01-11-2020
Autor: Daniel Kaczmarek
Źródło:
http://wolka24hurt.com/7-obuwie-damskie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu