MENU
NIP
Nazwa Firmy: Kancelaria Prawna Meritum Agnieszka Mikołajczyk
WWW: https://meritumodszkodowania.pl/
Adres Al.Kościuszki 71
Miejscowość Łódź
Kod pocztowy 90-436
Telefon 6364000

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

W chwili, gdy poszkodowany nie wie, jakiej wysokości odszkodowanie mu przysługuje, może zwrócić się o wsparcie do kancelarii prawnej, która jest lepszą alternatywą dla firmy odszkodowawczej. Takie przedsiębiorstwa rzadko kiedy zatrudniają pracowników mających wiedzę prawniczą, którzy ukończyli studia kierunkowe, dlatego ich pomoc bywa niepewna. Ponadto mają mniejsze możliwości niż prawnicy, którzy reprezentują klientów przed sądami różnych instancji. Warto pamiętać, że ubezpieczyciele kontaktują się z najlepszymi specjalistami, dlatego na znalezienie odpowiedniej kancelarii trzeba poświęcić trochę czasu.

Prawnicy mają szeroką wiedzę i na co dzień kontaktują się z radcami, rzeczoznawcami oraz lekarzami. W imieniu klientów odwołują się od decyzji i dopilnowują wszelkich kwestii formalnych. Wypełniają wnioski i dokumenty, a następnie składają je u odpowiednich instytucji w wyznaczonym terminie, dzięki czemu klient nie zaprząta sobie nimi głowy. Nad wsparciem adwokatów warto zastanowić się zwłaszcza wtedy, gdy osoba mierzy się z poważną sprawą o zadośćuczynienie. Wówczas może ubiegać się o rekompensatę finansową z tytułu znacznego pogorszenia sytuacji życiowej.

Dobrzy pełnomocnicy, przykładowo z Kancelarii Prawnej Meritum, dbają o kontakt z klientem i informują go o każdym etapie sprawy. Konsultują z nim wszelkie ruchy i podejmują decyzję wyłącznie za jego zgodą. Radzą w razie wątpliwości i podpowiadają najlepsze rozwiązania. Profesjonaliści troszczą się też o przejrzyste warunki współpracy i podpisują z klientami umowę napisaną zrozumiałym językiem. Ich wsparcie zwiększa prawdopodobieństwo wygrania sprawy, gdyż pomagają uzyskać wysokie odszkodowanie dla rodziny sprawcy wypadku.

Niezależnie od tego, czy zmarły dostarczał rodzinie środków na utrzymanie, czy też nie, mogą oni domagać się zadośćuczynienia finansowego za krzywdy, jakie ich spotkały. W tym przypadku są to ograniczenia życiowe, utrata kogoś bliskiego czy proces godzenia się ze śmiercią. Rekompensata należy się także za naruszenie więzi rodzinnej
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu