MENU
NIP
Nazwa Firmy: Iluzjonista Maciej Pol
WWW: http://maciejpol.pl/
Adres Jana Kilińskiego 7B
Miejscowość Łęczyca
Kod pocztowy 99-10
Telefon +48 247 210 199

Oceń firmę (5 z 1 głosów)Opis:

Iluzjonizm cieszy się aktualnie sporą popularnością - dzieje się tak dlatego, że społeczeństwo potrzebuje zaskakujących i unikalnych rozrywek, które pozwolą im na swego rodzaju oderwanie od rzeczywistości, zapomnienie o codziennych problemach i rutynowych obowiązkach. Doskonałym sposobem na osiągnięcie tych celów jest udział w pokazie iluzji. Najlepszy iluzjonista promuje swoje usługi na stronach internetowych, bierze udział w różnego rodzaju imprezach masowych oraz wynajmowany jest na uroczystości prywatne lub firmowe. Jednym z najbardziej popularnych iluzjonistów, praktykujących sztukę magii w Polsce jest Maciej Pol - znany zarówno przez osoby związane z branżą iluzji, jak i przez osoby interesujące się tą tematyką. 

Maciej Pol swoją bogatą ofertę usług iluzjonistycznych udostępnia na stronie internetowej, widniejącej pod adresem: maciejpol.pl. Można tam zapoznać się z realizowanymi przez niego pokazami - ten iluzjonista specjalizuje się w pokazach na imprezach masowych, firmowych oraz plenerowych, jak również w atrakcyjnych i niejednokrotnie zabawnych występach dla dzieci. To właśnie pokazy dla najmłodszych są jednymi z najbardziej wymagających koncentracji i precyzji - dzieci stanowią bowiem wyjątkowo krytyczną publiczność, dla której warto trzymać maksymalnie profesjonalny poziom.

Ten znany i ceniony polski iluzjonista oferuje rozmaite formy pokazów:

  • iluzjonistyczne pokazy okazjonalne - związane z konkretnym wydarzeniem i nawiązujące do niego tematycznie,
  • pokazy na imprezach organizowanych,
  • inscenizowane występy i spektakle z iluzją,
  • kameralne pokazy mikromagii w bezpośrednim kontakcie z publicznością.

Z uwagi na bogate doświadczenie, niezwykłe umiejętności oraz niezaprzeczalne zdolności, Maciej Pol uznawany jest za jednego z najlepszych iluzjonistów w Polsce. Rozpoznawany jest również poza granicami kraju, a jego popularność wynika z kreatywności, oryginalności i uniwersalności pokazów. Iluzje autorstwa Macieja Pola stanowią sztukę, która staje się przykładem dla początkujących iluzjonistów.

 

Data dodania: 14-11-2018
Autor: Małgorzata Dudek
Źródło:


Najlepszy teatr magii jaki w życiu widziałem! Absolutnie każdy musi się wybrać i zobaczyć te pokazy!


Ocena 4

Firmy w pobliżu