MENU
NIP
Nazwa Firmy: Marketing Portal
WWW: https://marketing-portal.pl
Adres Sielska 17A
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-129
Telefon

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Prawie każdy sklep stacjonarny ma obecnie stronę internetową, na której można dokonywać zakupów online. Co zrobić, żeby ten sklep był często odwiedzany? Trzeba go pozycjonować, żeby po wpisaniu frazy kluczowej był dobrze widoczny w sieci. Wszystko bowiem zależy od miejsca na liście odpowiedzi wyświetlanych przez wyszukiwarkę. Im tych klikań – wyświetleń jest więcej, tym pozycja w rankingu jest wyższa. Klient, aby kupić dany produkt, musi najpierw zobaczyć ofertę klienta. Jeśli jej nie widzi, to nie ma możliwości zapoznania się z nią. Chcąc konkurować w Internecie z innymi sklepami, trzeba dążyć do tego, aby zajmować jak najwyższą pozycję w Google. Jak to osiągnąć?

Na https://marketing-portal.pl/jak-pozycjonowac-sklep-internetowy/ pokazano, jak pozycjonować sklep internetowy i dlaczego warto to robić. Przede wszystkim wysoka pozycja w rankingu pozwala na rywalizację z konkurencją. Aby strona w Google była widoczna, trzeba dobrać odpowiednie treści na stronę. Jeśli będą one dobrze opisywać produkt, to szanse na to, że internauta kliknie akurat w tę frazę kluczową, a nie inną ofertę, są dużo większe. Bardzo ważne jest, aby nie dublować treści podanych przez producenta, gdyż to nie ma sensu. Strona taka może zostać zablokowana, bo treści zostaną potraktowane jako splagiatowane. Taka strona wówczas zamiast poszybować w górę może nas dobre zniknąć z Google.

Treści na stronę muszą być unikatowe i nie powinny być powielane na innych podstronach. Warto napisać jeden dobry tekst, a na innych podstronach, gdzie zaprezentowane są inne wersje czy modele danego produktu zamieścić np. informacje wyróżniające ten model od innego.

Na marketing-portal.pl można się dowiedzieć, jakie czynniki wpływają na uzyskanie zamierzonych efektów i jak długo trzeba na nie czekać. Osiągnięcie zamierzonego celu zależy m.in. od:

  • przeznaczonego budżetu,
  • działań konkurencji,
  • stanu wyjściowego witryny,
  • linków zewnętrznych, które prowadza do strony z innych witryn.

Dobrze wypozycjonowana strona powinna być:

  • przejrzysta,
  • intuicyjna
  • i dostarczać odbiorcom cennych informacji na temat danego produktu.
  • Na efekty pozycjonowania trzeba niekiedy poczekać nawet kilka do kilkunastu miesięcy.Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu