MENU
NIP
Nazwa Firmy: Kantor Wymiany Walut "MARYMONT"
WWW: http://kantormarymont.pl/
Adres Słowackiego 45
Miejscowość Warszwa
Kod pocztowy 01-690
Telefon (22) 833 66 58

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Niektóre sytuacje w życiu wiążą się z koniecznością pozyskania dodatkowej gotówki. Ciekawą alternatywą dla pożyczek i kredytów udzielanych przez banki jest sprzedaż metali szlachetnych lub innych znajdujących się w danym gospodarstwie domowym kosztowności i dóbr materialnych. Takie rozwiązanie pozwala na podreperowanie budżetu domowego bez konieczności przeprowadzania weryfikacji w BIK i sprawdzania zdolności kredytowej. Wykonane z drogocennych surowców kolczyki czy bransoletki najlepiej sprzedać doświadczonej firmie, która śledzi trendy rynkowe i może zaoferować konkurencyjną stawkę, dzięki czemu transakcja będzie opłacalna.

Skup złota w Warszawie oferuje przedsiębiorstwo Kantor Marymont, które powstało w 1990 roku i na przestrzeni lat zdobyło doświadczenie niezbędne do świadczenia usług na najwyższym poziomie. W ramach współpracy z tą firmą można spieniężyć nie tylko sztabki, lecz również wartościowe monety, brylanty oraz wyroby jubilerskie. Przedsiębiorstwo trudni się też skupowaniem produktów wykonanych z wysokiej próby srebra.

Co zyskuje klient, korzystając z usług tej firmy?

  • konkurencyjne stawki ustalane na podstawie aktualnej sytuacji na rynku,
  • wyceną wykonywaną przez profesjonalistów,
  • możliwość ustalenia wartości danego przedmiotu nie tylko na podstawie wagi surowca,
  • rzetelną i miłą obsługę sprawdzoną przez dziesiątki tysięcy klientów

Do przeprowadzenia skomplikowanego procesu wyceny metali szlachetnych oraz drogocennych wyrobów niezbędne jest doświadczenie, wiedza, umiejętności oraz odpowiedni sprzęt. Fachowcy w swojej codziennej pracy wykorzystują między innymi profesjonalne wagi oraz analizatory spektralne, które są na bieżąco kalibrowane. Ponadto przedsiębiorstwo dokłada wszelkich starań, aby cały czas podnosić kwalifikacje swoich pracowników, dlatego biorą oni udział w licznych kursach i szkoleniach. Skorzystanie z usług tej firmy to doskonałe rozwiązanie dla osób potrzebujących szybko określonej kwoty gotówki bez pozyskiwania pomocy banku lub innych instytucji finansowych.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu