MENU
NIP
Nazwa Firmy: Wesołe Przedszkole
WWW: https://wesole-przedszkole.edu.pl/
Adres Ostrogórska 21
Miejscowość Sosnowiec
Kod pocztowy 41-200
Telefon +48 696 442 990

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Posłać trzylatka do przedszkola czy zostawić go w domu - oto jest pytanie. Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na postawione wyżej pytanie. Niemniej jednak wiele przemawia za  pierwszą z przywołanych opcji. Specjaliści są zgodni co do tego, że uczęszczanie do  wspomnianej placówki przynosi dziecku rozmaite korzyści. Maluch poznaje rówieśników. Zawiera nowe przyjaźnie. Uczy się zasad funkcjonowania w grupie. Zaczyna rozumieć, że nie jest centrum wszechświata, a inni ludzie też mają swoje potrzeby, które należy szanować.  Może rozwinąć skrzydła wyobraźni. Dać upust kreatywności. Malować, wyklejać, rysować, budować z klocków, urządzać zawody i teatrzyk... Zdobywać nowe doświadczenia oraz umiejętności. Staje się bardziej samodzielny i pewny siebie. W tym miejscu pojawia się kolejna zagwozdka: jaką instytucję wybrać?

Wykwalifikowana kadra, bogate wyposażenie, przestronne, monitorowany obiekt, szeroka oferta dydaktyczna, indywidualne podejście do każdego dziecka,  przystępne czesne  to tylko niektóre zalety, jakimi może się pochwalić niepubliczne przedszkole w Sosnowcu -   Wesołe Przedszkole.  Warto zwrócić uwagę na jeszcze jeden niewątpliwy atut placówki,  a mianowicie oddziały integracyjne, do których są przyjmowane maluchy ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, zmagające się z takimi problemami jak na przykład: autyzm, zespół Aspergera, dysfunkcje narządu ruchu czy niepełnosprawność sprzężona. Pociechy mogą rozwijać swój potencjał pod czujnym okiem oligofrenopedagogów, fizjoterapeutów, psychologów, logopedów czy tyflopedagogów.  Są wspierane i zachęcane do podejmowania nowych aktywności, pokonywania nowych barier oraz radzenia sobie z trudnościami.  Wszystko po to, by zapewnić im jak najlepszy start w przyszłość.

Jeśli przywołane dotychczas argumenty Was nie przekonały,  zajrzyjcie na stronę internetową: wesole-przedszkole.edu.pl. Znajdziecie tam wiele przydatnych informacji, które z pewnością ułatwią Wam podjęcie właściwej decyzji. Warto też zadzwonić lub odwiedzić placówkę osobiście.

Data dodania: 14-11-2018
Autor: Przemysław Baran
Źródło:
https://wesole-przedszkole.edu.pl/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu