MENU
NIP 5291019106
Nazwa Firmy: Firma Usługowa „SASIN”
WWW: https://www.transportponadgabarytowy.com/
Adres Chopina 24
Miejscowość Milanówek
Kod pocztowy 05-822
Telefon (22) 755-87-83

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Rozwój branży logistycznej na całym świecie zatacza coraz szersze kręgi, szczególnie w zakresie transportu urządzeń oraz pojazdów o niestandardowych gabarytach. Zapotrzebowanie na tego typu usługi i maszyny jest coraz większe, stąd też wymusza to niejako u dostawców z branż transportowych dostosowanie się do niego oraz zapewnienie klientowi profesjonalnej usługi przewozowej. 

Profesjonalnie wykonany przewóz ponadgabarytowy może obejmować zarówno transport maszyn i urządzeń, jak też towarów. Bez względu na rodzaj przewożonego ładunku, jedną z podstawowych kwestii jest optymalne zabezpieczenie go podczas załadunku, przewozu oraz rozładunku w miejscu wskazanym przez klienta. Stąd też firmy, których praca wymaga transportu maszyn wielkogabarytowych, poszukują sprawdzonego i rzetelnego przedsiębiorcy, który oferuje swoje usługi w powyższym zakresie.

Jedną z takich firm prowadzących swoją działalność na terenie Warszawy oraz okolic jest Firma Usługowa SASIN. Od lat specjalizuje się w transporcie drogowym, działa również z powodzeniem jako przewoźnik towarów i maszyn wielkogabarytowych. Zdobyte doświadczenie oraz zaplecze technologiczne pozwalają realizować nawet bardzo trudne zlecenia, które nie mogły być wykonane przez innych dostawców tego rodzaju usług. 

Oferta wspomnianej firmyjest bardzo różnorodna. Obejmuje transport towarów płynnych i stałych, co sprawia, że uniwersalność usługi jest naprawdę warta zainteresowania i skorzystania. Doskonale wyszkoleni pracownicy, zarówno kierowcy, jak i inni, pracujący przy organizacji przejazdów, są przygotowani, by w pełni bezpieczny sposób przeprowadzić cały proces transportowy zgodnie z życzeniem klienta oraz w ustalonym w umowie czasie. 

Prawo polskie wymaga również, by podczas transportu towarów wielkogabarytowych oraz tych, które należą do grupy produktów specjalistycznych, osoba zlecająca przewóz miała na to odpowiednie pozwolenia. Klient nie musi się martwić samodzielnym załatwianiem tego typu dokumentów. Realizator usługi z powodzeniem przygotuje wymagane pozwolenia, by przewóz odbywał się zgodnie z prawem oraz bez zbędnej zwłoki.

Data dodania: 07-04-2020
Autor: Amelia Wieczorek
Źródło:
https://www.transportponadgabarytowy.com/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu