MENU
NIP 5272245617
Nazwa Firmy: Wiki Przeprowadzki
WWW: https://wikiprzeprowadzki.pl/
Adres Pawińskiego 28
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-106
Telefon +48 537 115 518

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Podczas przeprowadzki, np. domu prywatnego czy relokacji biura, największy problem stanowi zapakowanie i transport mebli. Dla wielu osób jest to sytuacja bardzo stresująca. Jednak czy musi tak być? Absolutnie nie! Wystarczy zdecydować się tylko na pomoc fachowców. Pytanie tylko, gdzie znaleźć dobrą firmę od przeprowadzek? Mieszkańcy Warszawy, których interesuje przewóz mebli, powinni odwiedzić wikiprzeprowadzki.pl. To strona firmy, która świadczy szeroko rozumiane usługi transportowe i przeprowadzkowe. Ważną częścią oferty jest taxi bagażowe, które można zamówić na telefon. W ramach tej usługi najczęściej transportowane są meble, chociaż nie tylko. Mogą to być, np.:

  • antyki,
  • fortepiany i pianina,
  • obrazy,
  • rzeźby
  • książki - także te cenne, mające status starodruków
  • i wszystkie inne przedmioty, które wymagają transportu.

Transport mebli czy innych przedmiotów nie musi się odbywać z mieszkania do mieszkania. Niekiedy usługa obejmuje, np. zabranie przedmiotów z magazynu, gdzie meble są przechowywane. Wszystko zależy od rodzaju zlecenia i życzenia klienta. Niezależnie jednak od rodzaju i zakresu usług pracownicy firmy dołożą wszelkich starań, aby transport mienia przebiegał sprawnie. Klient zaś może być pewien, że jego mienie dotrze po wskazany adres w nienaruszonym stanie. Wszystko zostanie wniesione, rozpakowane i zamontowane. Pracownicy zaś po skończonej pracy posprzątają. Wyniosą też oni wszystkie kartony i folie. To duże ułatwienie dla osób, którym przeprowadzka kojarzyła się z bałaganem i dezorganizacją życia. Dzięki fachowym usługom transportowym mają Państwo szansę na to, aby wszystko odbywało się bez nerwów i w miłej atmosferze. Fachowcy mogą zająć się wszystkim, łącznie z zawieszeniem firanek. To bardzo komfortowa opcja, dzięki której Państwo mogą wprowadzić się do nowego domu prawie natychmiast.

Rezerwacji bagażówki można dokonać bardzo szybko. Wystarczy zadzwonić na specjalną infolinię. Taxi bagażowe obsługuje wszystkie dzielnice Warszawy. W ramach usług możliwa jest także relokacja ze stolicy do innego miasta i odwrotnie.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu