MENU
NIP 9721275909
Nazwa Firmy: "HERA-TRANS" Przewóz Osób Sp. z o.o.
WWW: http://heratrans.eu/
Adres Obornicka 117
Miejscowość Suchy Las k. Poznania
Kod pocztowy 62-002
Telefon 506232093

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Niektóre biura podróży specjalizują się w organizowaniu kompleksowych wycieczek zagranicznych do odległych krajów, a inne mają ogromne doświadczenie w tzw. wycieczkach objazdowych po kraju oraz popularnych miastach, głównie stolicach sąsiednich państw. Tego rodzaju wyjazdy zwykle odbywają się we współpracy z firmą transportową, która zapewnia wszystkim uczestnikom wycieczki bezpieczny i komfortowy dojazd do punktu docelowego. Decydując się na zakup takiej oferty, warto wcześniej sprawdzić dokładnie z jakim przewoźnikiem dane biuro podróży współpracuje na co dzień, by zweryfikować również jakość oferowanych usług danej firmy transportowej.

Okazuje się bowiem, że niektóre biura podróży chcąc zaoszczędzić, wybierają przewoźników z mało atrakcyjną ofertą, którzy nie mogą pochwalić się zbyt nowoczesną flotą pojazdów. Niestety taki wybór może znacznie pogorszyć jakość całej wycieczki, szczególnie gdy jest ona skierowana do osób w starszym wieku lub dzieci, dla których komfort i bezpieczeństwo jazdy są priorytetowe. Firmy autokarowe jak HERA-TRANS z Poznania powinny przede wszystkim stawiać na wygodną i bezproblemową jazdę pasażerów, a także miłą współpracę z klientami. Powyższa firma może pochwalić się ogromnym wyborem wśród dostępnych pojazdów - od małych 8. osobowych busów, po nieco większe samochody z 20. wolnymi miejscami, aż po wielogabarytowe autokary z 62. fotelami (wyposażone w klimatyzację, regulację foteli, pasy bezpieczeństwa i ubikację turystyczną). Każdy przewoźnik powinien również posiadać odpowiednie licencje i uprawnienia do wykonywania zawodu, szczególnie jeśli w grę wchodzą wycieczki zagraniczne.

Oprócz nowoczesnej floty, przed podjęciem współpracy warto także poczytać opinie w internecie o samych kierowcach zatrudnianych w konkretnej firmie transportowej. Ważne, by mieli oni doświadczenie w przewożeniu osób, a także pozytywne i otwarte nastawienie - co jest kluczowe, gdy mają do czynienia z nieco starszymi, wymagającymi pasażerami lub z małymi i głośnymi dziećmi. 

Data dodania: 10-03-2020
Autor: Aleksandra Rutkowska
Źródło:
http://heratrans.eu/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu