MENU
NIP 781-180-19-50
Nazwa Firmy: greentex24
WWW: https://www.greentex24.pl/
Adres Nyska 61a
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 50-505
Telefon 501 727 858

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Tradycyjna, bawełniana szmatka czy ta wykonana z włókien syntetycznych? A może ściereczka z mikrofibry? Które rozwiązanie należy uznać za najlepsze? Ostatnio ogromnym zainteresowaniem cieszy się ostatnia z wymienionych wyżej opcji? Dlaczego zyskała tak dużą popularność? Powodów z całą pewnością nie brakuje.

Po pierwsze, to rozwiązanie na miarę XXI wieku. Współcześni ludzie żyją w ciągłym biegu. Nie mają zbyt wiele czasu na spotykanie się ze znajomymi ani realizowanie swoich pasji, nie wspominając o tak „prozaicznych” czynnościach jak gotowanie czy sprzątanie. Dlatego coraz chętniej sięgają po produkty, które ułatwią im wykonywanie codziennych domowych obowiązków. Jednym z nich jest bez wątpienia przywołana ściereczka. Pozwala w łatwy i stosunkowo szybki sposób pozbyć się kurzu i innych zabrudzeń, nawet z trudno dostępnych miejsc. Doskonale przylega do podłoża, dzięki czemu nie roznosi pyłów w powietrzu. Materiał, z jakiego została wykonana zapewnia jej doskonałe właściwości absorpcyjne. Nadaje się do używania zarówno na sucho jak i na mokro. Wspaniale nadaje się do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni: surowego drewna, szkła, paneli, płytek, karoserii samochodowej, etc.  Nie pozostawia smug. Nie powoduje uszkodzeń ani zarysowań.

Po drugie, przedstawiony produkt z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom ekologii i zdrowego trybu życia, którym na sercu leży dobro środowiska naturalnego i przyszłość planety. Nie wymaga bowiem użycia żadnych środków chemicznych. Wystarczy odrobina wody, by uzyskać pożądany efekt czystości i świeżości.

Po trzecie, opisywane rozwiązanie jest niezwykle ekonomiczne. Nie trzeba co chwila wymieniać ściereczek na nowe. Jeśli posiadany egzemplarz się zabrudzi, można wrzucić go do pralki i po prostu uprać (nawet do kilkuset razy).

Warto zwrócić uwagę na fakt, iż różne rodzaje ściereczek z mikrofibry ma w swoim asortymencie hurtownia Greentex24.pl z siedzibą w Poznaniu. Oferowane przez nią artykuły cechuje wysoka jakość oraz przystępna, atrakcyjna cena.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu