MENU
NIP
Nazwa Firmy: Feromarket
WWW: http://www.feromarket.pl/
Adres Aleje Jerozolimskie 54
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-024
Telefon 512109807

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Niektórzy twierdzą, że feromony to prawdziwe objawienie i niezwykłe możliwości. Inni uważają, że to kompletna pomyłka i kolejny sposób na naciąganie klientów. Kto ma rację? Jakie panują mity na temat skuteczności feromonów?

Dla kogo są feromony i dlaczego nie tylko miłość

Wielu osobom wydaje się, że używanie feromonów jest tylko dla zdesperowanych singli szukających drugiej połówki. To jeden z największych mitów na temat tych produktów! Nie ma w tym sposobie ani desperacji, ani jednej, uniwersalnej motywacji. Substancje opierają się na czystych schematach biologicznych i psychologicznych, które zostały potwierdzone badaniami i uważnymi testami zarówno w laboratorium, jak i w codziennym życiu. A jeśli nie tylko miłość - co jeszcze? W grę wchodzą złożone relacje międzyludzkie - nie tylko miłosne, także te zawodowe, rodzinne, dalsze i bliższe. Dzięki zwiększeniu społecznej atrakcyjności można osiągnąć wiele celów. Zadając sobie zatem pytanie czy feromony są skuteczne, należy najpierw określić na jakim działaniu nam zależy i przyjrzeć się zmianie sytuacji w praktyce.

Czy feromony oszukują innych?

Niektórzy zastanawiają się również czy stosując feromony nie oszukują innych. Nie wydają się lepsi, niż w rzeczywistości. Kluczowa jest tutaj świadomość, że działanie feromonów nie polega na tworzeniu fałszywej tożsamości, lecz podkreślaniu naturalnych cech i predyspozycji osoby, która ma je na sobie. Wystarczy zapoznać się z opiniami ze strony Feromarket, aby to zrozumieć. Ciężka sytuacja w pracy? Dzięki dodatkowej pewności siebie można efektywniej przedstawiać swoje racje. Racje, które przecież ma się od dawna, tylko wcześniej były mniej skutecznie forsowane... Podobnie sytuacja wygląda przy flirtowaniu - sztuce, która niestety nie każdemu sprawia łatwość. Odzyskując energię i subtelną pomoc od feromonów można lepiej sprzedać siebie - prawdziwego siebie. Nie jestem to zatem oszustwem, lecz znajdowaniem rozwiązań na efektywniejsze prezentowanie swoich emocji, myśli, predyspozycji. O działaniu feromonów można przeczytać więcej na stronie internetowej feromarket.pl, gdzie użytkownicy wymieniają się doświadczeniami i opiniami na temat produktów.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu