MENU
NIP 7822589324
Nazwa Firmy: Kaskada Hotel&Restauracja
WWW: http://kaskada-hotel.pl/
Adres Międzyzdrojska 37
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-453
Telefon 691 500 928

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Hotel Kaskada serdecznie pragnie zaprosić do zapoznania się z ich ciekawą ofertą sal pod przyjęcie weselne w dobrej cenie. Wyjątkowa sala weselna w Poznaniu zachwyci każde narzeczeństwo i pozwoli na zorganizowanie im wymarzonego wesela. Niezależnie od ilości osób sala zostanie przygotowana w odpowiedni sposób. Obsługa hotelowa ma duże doświadczenie w organizowaniu przyjęć weselnych, dlatego można być pewnym, że sala zostanie profesjonalnie przystrojona, a miejsc siedzących będzie odpowiednia ilość.

To od Młodej Pary będzie zależało, jakie ustawienie krzeseł i stolików wybiorą. Niezdecydowani otrzymają pomoc i wsparcie ze strony doświadczonej ekipy hotelowej, która z chęcią podpowie, który układ sali będzie najlepiej dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Na stronie internetowej kaskada-hotel.pl można odnaleźć niezbędne informacje mówiące o proponowanej sali pod wesele. Witryna skupia szereg ważnych informacji, dzięki którym dowiedzą się Państwo o atrakcyjnym położeniu hotelu, licznych aktualnościach oraz pełnej ofercie.

Proponowana sala pod przyjęcie ślubne ma ogromną zaletę, którą jest niezwykle malownicza i dogodna lokalizacja. Znajduje się ona nad jeziorem, pomiędzy dwoma miejscowościami. Mieszkańcy Poznania dojadą pod ośrodek wypoczynkowy w krótkim czasie, bez większych problemów. Dodatkowo podczas przyjęcia można wyruszyć nieopodal w plener dla zrobienia wyjątkowych fotografii nad brzegiem jeziora.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych organizacją małego, średniego lub dużego wesela na ponad 100 osób, do zapoznania się z ofertą usługową Kaskady. Hotel położony w malowniczym miejscu pozwoli na stworzenie niepowtarzalnego wydarzenia, jakim jest wesele. Sala zostanie przygotowana ze wszelkimi uwagami narzeczeństwa, dzięki czemu nie będą musieli Państwo martwić się o efekt. W razie jakichkolwiek pytań o miejsce na wesele zachęcamy do kontaktowania się z recepcją lub bezpośrednio z osobą odpowiedzialną za wynajmowanie sal. Więcej informacji odnajdą Państwo pod numerem 691 500 928.

Data dodania: 14-11-2018
Autor: Paulina Lis
Źródło:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu