MENU
NIP 7772538890
Nazwa Firmy: BHP-KOMPLEX
WWW: http://oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl
Adres Malinowa 22
Miejscowość Komorniki
Kod pocztowy 62-052
Telefon 509321769

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Bezpieczeństwo i higiena w miejscu pracy jest niezwykle ważna. Powinni się do niej stosować zarówno pracownicy, jak i pracodawcy. Zapewnia to nie tylko wysoki poziom bezpieczeństwa, ale również zwiększenie wydajności w poszczególnych działach. Nie każde przedsiębiorstwo czy instytucja wie, że szkolenia BHP w Poznaniu oferowane przez BHP-KOMPLEX mają konkurencyjną cenę. Dlatego pod adresem online danego biura znaleźć można nie tylko cennik, ale również szczegółowy opis każdego zakresu szkoleń. Pozwala to na szybkie przejrzenie propozycji w krótkim czasie.

Podczas spotkań uzupełniających wiedzę pracowników można dowiedzieć się o wielu zagadnieniach:

  • odpowiedzialności za naruszenie przepisów BHP;
  • poruszaniu się w miejscu pracy;
  • zagrożeniu w danych sektorach produkcyjnych;
  • zagrożeniu przy pracy z maszynami i urządzeniami;
  • zachowaniu porządku i czystości w miejscu pracy;
  • opiece lekarskiej.

Oczywiście warto zaznaczyć, że całość wykładów będzie dopasowana do konkretnej grupy pracowników. Należy również wspomnieć, że biuro nie łączy pracowników różnych przedsiębiorstw dla oszczędności. Dla prowadzących kursy najważniejsze jest, aby rzetelnie przekazywać informacje, zaciekawić nimi wszystkich uczestników i pogłębić ich wiedzę z danego zakresu.

Na wszystkich zainteresowanych czekają szkolenia wstępne oraz okresowe. Okresowe wymagają powtórzenia ze względu na licznie wprowadzane zmiany. Dzięki właśnie tym zmianom można poprawiać bezpieczeństwo pracowników oraz ich prawidłowego podejście do obowiązków zawodowych. Pracodawcy i pracownicy różnych branż mogą liczyć na dojazd wykładowcy do siedziby firmy, odpowiednie materiały szkoleniowe, profesjonalne podejście, jak i miłą atmosferę podczas zajęć. Bogate zaplecze dydaktyczne z pewnością przypadnie do gustu tym klientom, którzy inwestują w swoją markę nie tylko poprzez zakup maszyn, czy zatrudnianie nowych pracowników, ale również poprzez dokształcanie ich z niezbędnej dla nich wiedzy. Kontakt telefoniczny pozwoli na ustalenie szczegółów współpracy.

Data dodania: 01-11-2019
Autor: Marcelina Bąk
Źródło:
http://oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl/szkolenia-bhp/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu