MENU
NIP
Nazwa Firmy: PIT BIKE STORE
WWW: https://sklepkayo.pl/
Adres Stanisława Zwierzchowskiego 7
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-248
Telefon 795 198 922

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Motocykle pit bike cieszą się ogromną popularnością. Nic w tym dziwnego, ponieważ są łatwe w obsłudze i lekkie, więc każdy niezależnie od umiejętności będzie mógł z nich korzystać. Istnieją również specjalne modele dostosowane do potrzeb dzieci i młodzieży. Wśród chętnie wybieranych egzemplarzy znajduje się MRF 140 RC wyprodukowany przez markę KAYO. Co powinno się wiedzieć na temat tej maszyny?

Przede wszystkim należy zaznaczyć, że proponowana maszyna jest przeznaczona dla osób mających doświadczenie w jeździe jednośladami. Jest to największy model z całej serii proponowanej przez producenta. Jednak warto w tym miejscu zaznaczyć, że pomimo rozmiaru, maszyna jest lekka i niezwykle zwrotna. Dzięki dużym kołom może bez problemu jeździć nawet w wyjątkowo trudnym terenie, np. po piasku, błocie, a silnik o mocy 12 km umożliwia szybkie przyspieszanie. Natomiast najwyższej klasy hamulce pozwalają na skuteczne zatrzymanie przy każdej prędkości. Amortyzatory ograniczają drgania, co zapewnia komfort podczas jazdy. Ze względu na to, że siedzenie umieszczone jest na wysokości 85 cm, z motocykla mogą korzystać osoby wysokie, zachowując poprawną pozycję za kierownicą. Poza tym należy podkreślić, że model został wykonany z porządnych materiałów, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne czynniki zewnętrzne.

Na stronie internetowej sklepkayo.pl została przedstawiona oferta firmy, która zajmuje się sprzedażą różnego typu motocykli oraz quadów. Dodatkowo klienci mogą nabyć niezbędne ochraniacze, oleje, płyny hydrauliczne oraz wiele innych środków chemicznych do konserwacji i czyszczenia maszyn.

Inwestycja w pit bike od cenionego w branży producenta to gwarancja bezpieczeństwa.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu