MENU
NIP
Nazwa Firmy: Auto Detailing Spa Rzeszów
WWW: https://zadbaneauto.rzeszow.pl/
Adres Aleja Józefa Piłsudskiego 44
Miejscowość Rzeszów
Kod pocztowy 35-001
Telefon 791878787

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Właściciele aut poszukujący sposobów na zachowanie ich w świetnym stanie przez jak najdłuższy czas oraz zabezpieczenie karoserii i lakieru przed uszkodzeniami mają do wyboru wiele możliwości. Obecnie popularnością cieszą się zwłaszcza ochronne powłoki na lakier, gdyż stosowane współcześnie lakiery samochodowe, ze względu na swój ekologiczny skład, nie należą do najtrwalszych.

Położenie ochronnej powłoki na lakier ma wiele zalet. Warto rozważyć takie rozwiązanie zwłaszcza jeśli kupuje się nowy samochód. Gdy opuszcza on fabrykę, lśni nowością i zachwyca, ale bardzo szybko może się to zmienić, nawet w toku zwykłego użytkowania - niepotrzebne są ekstremalne warunki. Położenie takiej warstwy będzie też świetnym rozwiązaniem w przypadku poddania auta kompleksowej renowacji lakieru, np. w ramach zdobywającego coraz większą popularność detailingu. W każdym przypadku zabezpieczenie takie znacznie wydłuży żywotność lakieru, ale da też wiele innych korzyści. Jakich?

Wszystko zależy od rodzaju zastosowanej ochrony. Specjaliści z salonu detailingowego opisanego na stronie zadbaneauto.rzeszow.pl i działającego w Rzeszowie polecają powłoki ceramiczne, tym wytrzymalsze że składające się z wielu warstw. Nie tylko chronią one lakier przez wiele miesięcy i same się odnawiają (uszkodzenia w nich zasklepiają się pod wpływem promieni słońca), ale też między innymi pogłębiają kolor lakieru, dając efekt 3D i potęgując blask, czy też dają karoserii właściwości hydrofobowe. To oznacza odpychanie zabrudzeń i kropel wody, a zatem mniejszą podatność na osadzanie się zanieczyszczeń, ale i korozję. Dzięki temu zatem można cieszyć się czystym autem długi czas i łatwiej jest je myć oraz pielęgnować.

Więcej informacji na temat korzyści z tego rozwiązania można znaleźć na wskazanej stronie.

Data dodania: 29-10-2023
Autor: Michał Zając
Źródło:
https://zadbaneauto.rzeszow.pl/powloka-ceramiczna-9h/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu