MENU
NIP
Nazwa Firmy: BADANIA POJAZDÓW
WWW: http://www.badaniapojazdow.pl/
Adres Błękitna 80
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 04-663
Telefon 228125328

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Właściciele pojazdów muszą pamiętać o tym, aby dbać o ich sprawność – trzeba regularnie sprawdzać stan techniczny maszyn, a także eliminować ewentualne awarie i wykonywać niezbędne przeglądy. Kwestie te są istotne zarówno w przypadku osób użytkujących samochody i jednoślady w celach osobistych, jak i właścicieli przedsiębiorstw, w których biznesie pojazdy wykorzystywane są przykładowo podczas wyjazdów biznesowych, dostaw towarów, czy też transportowania materiałów niezbędnych podczas realizowanych prac.

Warto zadbać o to, aby móc szybko skorzystać z profesjonalnego wsparcia w sytuacjach takich jak:

  • nieoczekiwane problemy techniczne,
  • kolizje drogowe.

Często zdarza się, że pojawiające się awarie są związane z wieloletnią eksploatacją pojazdu. W przypadku osób, które prowadzą własną działalność gospodarczą, sprawne usunięcie uszkodzenia jest bardzo istotne – niesprawny pojazd nie pozwala na wykonywanie zleceń i czynności z zakresu obsługiwania procesów firmowych. Należy więc odpowiednio przygotować się na takie okoliczności i reagować, gdy wykrywa się nieprawidłowości w funkcjonowaniu maszyny.

Przedsiębiorstwo o nazwie Badania Pojazdów mieści się w Warszawie i specjalizuje się w branży motoryzacyjnej. Jest to stacja kontroli pojazdów, która służy kompleksowym i fachowym wsparciem właścicielom motocykli, autobusów, samochodów osobowych, przyczep, samochodów ciężarowych, ciągników rolniczych i pojazdów zabytkowych. Podmiot świadczy usługi w zakresie przeprowadzania badań technicznych pojazdów z zabranym dowodem rejestracyjnym, pierwszych badań technicznych pojazdów sprowadzonych z zagranicy, badań pojazdów po kolizjach drogowych, sprawdzania pojazdów przystosowanych do ciągnięcia przyczep, a także badań pojazdów przeznaczonych do nauki jazdy. Firma wykonuje też zadania z zakresu przeprowadzania pomiarów punktów bazowych, sprawdzania pojazdów przed zakupem, wykonywania tabliczek znamionowych, geometrii komputerowej kół, przeprowadzania napraw układów chłodzenia oraz wymiany układów rozrządu.

Dodatkowo przedsiębiorstwo zajmuje się serwisowaniem opon, naprawianiem układów elektrycznych, montażem instalacji gazowych, naprawianiem układów zawieszenia, holowaniem pojazdów, naprawianiem układów kierowniczych, serwisowaniem układów wydechowych i przeprowadzaniem przeglądów fabrycznych.

Data dodania: 27-10-2023
Autor: Daniel Kaczmarek
Źródło:
http://www.badaniapojazdow.pl/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu