MENU
NIP 5252613650
Nazwa Firmy: WECREO
WWW: https://wecreo.com
Adres al. Jana Pawła II 27
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-867
Telefon 664 113 911

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Nauka zdalna zdobywa coraz więcej zwolenników. To nie tylko szkoła w chmurze, ale też kursy językowe odbywane online czy różnego rodzaju szkolenia, także wewnętrzne, firmowe. Takie rozwiązania mają mnóstwo zalet, dających im niezaprzeczalną przewagę nad tradycyjnymi formami nauki, co docenić muszą wszyscy. Warto stawiać na takie rozwiązania, gdyż spotka się to z wielkim entuzjazmem, czy to klientów, czy na przykład pracowników, dla jakich przygotowuje się szkolenie.

Rozwiązanie to polecane jest wielu podmiotom. Szkolenia w formie e-learningu to świetna forma przekazywania wiedzy na temat swych produktów i usług, co może przydać się pracownikom firmy, ale też klientom i kontrahentom. By jednak spełniały one wszystkie swoje funkcje, muszą spełniać szereg warunków, a tym szczególnie ważnym jest atrakcyjność. Bez wątpienia kursy e-learning łatwiej jest stworzyć w taki sposób, by były atrakcyjne i angażujące niż zrobić to samo w przypadku tradycyjnych szkoleń, polegających przede wszystkim na monologach, ewentualnie przedstawianiu jakichś materiałów. Jednak szkolenia tworzone przez firmę Wecreo mogą być o wiele bardziej atrakcyjne, jako że możliwe jest postawienie na wiele elementów, także jednocześnie, jak prezentacja materiałów w różnych formach. Świetne są grafiki, wykresy, zapadające w pamięć, przykładowe scenki, pozwalające łatwiej przyswoić sobie i zapamiętać dane informacje, angażujący uwagę głos lektora i wiele innych elementów, jakie firma może zaproponować odbiorcom swoich usług. Wszystko to sprawia, że możliwe jest stworzenie interesującego kursu nawet w przypadku, gdy sam temat nie jest szczególnie porywający. W dodatku klient nie musi troszczyć się o to sam - może dostarczyć "suchą" treść i zlecić zadbanie o jej atrakcyjność wykonawcy. Firma ma w tym zakresie olbrzymie doświadczenie, sprawdzone rozwiązania, ale też dużą wyobraźnię, dlatego jej pracownicy na pewno wykonają te zadania lepiej niż zrobiliby to podwładni klienta czy on sam.

Ma to ogromne znaczenie, gdyż każdy kurs musi być nie tylko merytoryczny, ale też angażujący. Jeśli nie będzie ciekawy dla odbiorców, nie utrzyma ich uwagi, a wówczas nie będzie możliwe pełne przyswojenie treści, jakie prezentuje. Poza tym odbywanie atrakcyjnych kursów jest zwyczajnie przyjemne - warto zadbać pod tym kątem o swoich odbiorców.

Data dodania: 14-10-2023
Autor: Amelia Wieczorek
Źródło:
https://www.wecreo.com/kursy-e-learningowe

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu