MENU
NIP
Nazwa Firmy: Grandmetric Sp. z o.o.
WWW: https://www.grandmetric.com/pl/home/
Adres Metalowa 5
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-118
Telefon 61 271 04 43

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Coraz częstsze ataki hakerskie i rozsiewane przez sieć wirusy powinny zaalarmować wszelkie firmy do podjęcia działań w celu zabezpieczenia danych własnych i kontrahentów czy klientów. Wraz z postępem technologii rosną też zagrożenia, dlatego trzeba być zawsze conajmniej o jeden krok do przodu przed hakerami. Na rynku działają firmy dobierające i konfigurujące zapory sieciowe do konkretnych potrzeb. Wystarczy znaleźć taką, która ma specjalistów w tym zakresie, z bogatą wiedzą i doświadczeniem.

Od lat działa na rynku krajowym i zagranicznym przedsiębiorstwo Grandmetric, którego inżynierowie specjalizują się w realizacji najbardziej zaawansowanych projektów związanych z perfekcyjnym działaniem oraz bezpieczeństwem sieci w korporacjach i mniejszych firmach. Służą pomocą przedsiębiorstwom z całego świata i są cenieni za:

  • elastyczność,
  • innowacyjność rozwiązań,
  • odpowiedzialność.

Wśród wielu rozwiązań gwarantujących bezpieczeństwo danej sieci jest niejeden firewall nowej generacji, chroniący sieci i komputery przed rozmaitymi atakami. Mogą to być nie tylko wirusy, złośliwe oprogramowanie, ale też nieautoryzowany dostęp do komputera. Zabezpieczenia takie to określony sprzęt lub oprogramowanie monitorujące i filtrujące wszystko, co przychodzi lub wychodzi z sieci. Wykrywają one podejrzaną aktywność, ostrzegając przed nią osoby administrujące siecią lub komputerem. Jest kilka rodzajów takich zabezpieczeń. Należą do nich:

  • zapory sieciowe typu proxy,
  • zapory pakietowe,
  • zapory pełnostanowe,
  • zapory typu aplikacyjnego.

W ofercie tej firmy są także zapory sieciowe nowej generacji ukierunkowane na zagrożenia. Ich zadaniem jest głęboka analiza pakietów ruchu sieciowego i wykrywanie potencjalnie podejrzanych działań, w tym nieprawidłowego kodu. Przy ich pomocy można też identyfikować zagrożenia na podstawie źródła i ograniczyć połączenia z adresów czy nawet krajów powiązanych z nieprzyjazną działalnością. 

Przedsiębiorstwa, które mają już zaawansowane sieci IT wraz z zaporami przed niebezpiecznymi działaniami, ale nie mają pewności czy są bezpieczne, mogą zwrócić się do tej firmy o wykonanie audytu bezpieczeństwa sieci i całej infrastruktury IT. Eksperci sprawdzą działanie zapór, a w razie potrzeby zmodernizują już istniejące zabezpieczenia.

Pragnąc skorzystać z ich pomocy, wystarczy skontaktować się z nimi za pomocą formularzy dostępnych na stronie, telefonicznie lub przez e-mail.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu