MENU
NIP 7343543956
Nazwa Firmy: SOLID HALE Sp. z o.o.
WWW: https://solidhale.pl/
Adres Młochowska 88
Miejscowość Młochów
Kod pocztowy 05-831
Telefon 508 143 635

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Właściciele gospodarstw rolnych, niezależnie od ich wielkości, powinni przygotować pomieszczenia, w których będą składowane płody rolne, środki ochrony roślin, nasiona, sprzęt oraz maszyny. Odpowiednio zabezpieczona konstrukcja ochroni towary przed czynnikami zewnętrznymi. Jakie wyróżnia się rodzaje zadaszeń?

Jednym z rozwiązań, które często się stosuje, jest wiata. Obiekt posiada jedynie dach osadzony na słupach, więc dobrze chroni przed deszczem i śniegiem. Istnieje możliwość montażu dodatkowych siatek przeciwwiatrowych w wersji podnoszonej lub stałej. Obiekt nadaje się do przechowywania maszyn rolniczych czy narzędzi, które nie są wrażliwe na zmienną temperaturę czy dużą wilgotność powietrza. Poza tym nadają się do magazynowania towarów, które wymagają naturalnej wentylacji, np. siano. Zadaszenie stalowe należy do najtańszych opcji i może być stawiane praktycznie w każdym miejscu jako samodzielna budowla lub struktura przylegająca do istniejącego budynku gospodarczego.

Natomiast hale magazynowe to wyjątkowo uniwersalne rozwiązanie. W ich wnętrzu można składować wszelkiego typu produkty, które wymagają specjalnych warunków. Oczywiście, warto zaznaczyć, że obiekt powinien być zbudowany z płyt z wełną mineralną lub z innego typu izolacją termiczną oraz dobrej jakości systemem wentylacyjnym. W ten sposób można uzyskać optymalne warunki do hodowli zwierząt. Warto wiedzieć, że hale są łatwe w montażu oraz rozbudowie. Co więcej, można je bez problemu modyfikować, dostosować do indywidualnych potrzeb.

Blaszane garaże są główne przeznaczone do przechowywania maszyn i pojazdów rolniczych. Ponadto mogą pełnić funkcję warsztatów. To idealne rozwiązanie dla mniejszych gospodarstw, które szukają niedrogiej i solidnej konstrukcji.

Doskonałej jakości hale oraz wiaty stalowe oferuje przedsiębiorstwo Solid Hale. Wysoko wykwalifikowani pracownicy doradzą oraz przygotują indywidualny projekt. Obiekty powstają z porządnych materiałów, więc z pewnością będą służyć właścicielowi przez długi czas.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu