MENU
NIP
Nazwa Firmy: Smile Studio Stomatologia
WWW: https://www.smilestudio.pl/
Adres Wergiliusza 27
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-461
Telefon 667 490 940

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Rozwój stomatologii powoduje, że w wielu przypadkach da się uratować nawet mocno zniszczone przez próchnicę zęby. Mimo to jednak wiele osób ma braki w uzębieniu, nie tylko w podeszłym wieku, kiedy jest to naturalna konsekwencja upływu czasu (choć wcale nie musi to być regułą). Wynika to między innymi z zaniedbań, braku wiedzy, ale też wielu innych czynników, jak z natury słabe szkliwo czy inne niż próchnica choroby jamy ustnej. Dobra wiadomość jest zaś taka, że strata zęba czy zębów nie musi już być wielkim problemem, nawet w młodym wieku i gdy chodzi o przedni ząb.

Metody uzupełniania braków zębowych są dziś wysoko zaawansowane. Celem ich twórców oraz specjalistów odpowiedzialnych za ich udoskonalanie (na przykład wprowadzanie nowych materiałów) było zapewnienie maksymalnego komfortu oraz naturalnego, estetycznego wyglądu. Wiele osób nadal obawia się, że sztuczne zęby będą dla nich mniej wygodne niż ich brak czy też boi się nienaturalnego wyglądu. Takie obawy jednak są bezzasadne. Jeśli tylko odwiedzi się dobrego specjalistę, dobierze on optymalne rozwiązanie oraz tak wykona uzupełnienie, by było w pełni wygodne. Ogromne znaczenie ma też dopasowanie sztucznych zębów, czy to implantów, czy protez, do naturalnych zębów pacjenta - nikt z osób postronnych nie może dostrzec między nimi różnicy, zwłaszcza w przypadku pacjentów młodych. Oznacza to, że nawet strata przedniego zęba nie musi być tragedią, gdyż dentysta z Poznania, ze Smile Studio, jest w stanie odbudować go tak, że nikt nie domyśli się, iż nie jest to prawdziwy ząb.

Rzecz jasna najlepiej do takiego celu sprawdzają się implanty, które dają też najbardziej naturalne odczucia, jako że są to uzupełnienia naśladujące naturalne zęby tak mocno jak to tylko możliwe. Ich walory wynikają z unikalnej budowy. Inne rodzaje odbudowy są oparte na sąsiednich zębach czy na przykład podniebieniu, podczas gdy korona w przypadku implantu jest osadzona na solidnej podstawie w postaci metalowej śruby, wkręconej w kość i zrośniętej z nią.

Jednak nie tylko implanty, nienależące do tanich rozwiązań, są w stanie zapewnić oczekiwany komfort i estetyczny wygląd. Dobrze wykonana korona, most czy proteza także odpowiednio spełniają swoje funkcje i wyglądają jak prawdziwe zęby pacjenta. Można więc wyzbyć się kompleksów i uśmiechać bez obaw.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu