MENU
NIP
Nazwa Firmy: Kuczma.pl - Projekt & Reklama
WWW: https://www.kuczma.pl/
Adres Fabryczna 12
Miejscowość Swarzędz (k. Poznań)
Kod pocztowy 62-020
Telefon 61 81 86 336

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Osoby, które prowadzą własną działalność gospodarczą, powinny mieć na uwadze zagadnienia związane z promocją swojego biznesu oraz budowaniem świadomości marki. Strategia marketingowa powinna być dokładnie przemyślana i zaplanowana z dbałością o szczegóły. Niejednokrotnie bardzo proste rozwiązania mogą być pomocne z punktu widzenia kreowania wizerunku firmy, czy też reklamowania jej działalności. Warto o tym pamiętać przy podejmowaniu decyzji związanych z doborem poszczególnych metod działania. Ciekawym pomysłem okazać się mogą litery z plexi. Przy pomocy takiego przestrzennego oznaczenia przedstawiającego nazwę przedsiębiorstwa, można w widoczny sposób oznaczyć nieruchomość należącą do firmy i wykorzystywaną na cele biznesowe. Może to się doskonale sprawdzić w przypadku obiektów odwiedzanych przez klientów. Taka forma oznaczenia budynku pozwala na informowanie przechodzących osób o tym, że w danej lokalizacji mieści się punkt przedsiębiorstwa. Ponadto stylowe oznaczenie może mieć wpływ na postrzeganie podmiotu jako profesjonalną firmę.

Przedsiębiorstwo o nazwie KUCZMA znajduje się na terenie Gortatowa i funkcjonuje w branży marketingowej. Podmiot może wiele zaoferować swoim klientom w tym obszarze. Zakres propozycji, jakie firma ma dla swoich klientów, obejmuje między innymi litery przestrzenne, które mogą się okazać bardzo ciekawym i przydatnym rozwiązaniem. Zaangażowanie przedsiębiorstwa do współpracy może się świetnie sprawdzić w przypadku osób, które zajmują się prowadzeniem własnej działalności gospodarczej w różnorodnych branżach. Oferta podmiotu obejmuje:

  • tablice przeznaczone do oznaczania nieruchomości przedsiębiorstw
  • przygotowywanie reklam z folii na szyby
  • potykacze reklamowe
  • tablice przeznaczone do komunikacji wewnętrznej
  • oznaczenia do biur
  • przygotowywanie reklam z folii na witryny
  • tabliczki z wymienną grafiką

Osoby zainteresowane mogą liczyć tutaj na rozbudowane spektrum dostępnych rozwiązań, wysoką jakość obsługi klienta, duże zaangażowanie oraz na atrakcyjne ceny.

Data dodania: 24-03-2023
Autor: Paulina Lis
Źródło:
https://www.kuczma.pl/litery-i-znaki-przestrzenne/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu