MENU
NIP
Nazwa Firmy: Prodexpol
WWW: https://www.prodexpol.pl/
Adres Rynek 30a
Miejscowość Babice
Kod pocztowy 05-082
Telefon 22 499 55 44

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Wykończenie podłogi wymaga podjęcia wielu decyzji, przede wszystkim co do materiału. Obecnie do wyboru są różne rozwiązania, jak drewno, tworzywa sztuczne, kamienie naturalne czy płytki. Wiele osób zastanawia się nad drewnianym parkietem, wiadomo bowiem, że jest to rozwiązanie szczególnie eleganckie, a nawet prestiżowe, a także ponadczasowe. Jego wadą wydaje się jednak stosunkowo wysoki koszt, a przy tym pewna delikatność drewna. Jak to jest, warto zainwestować w takie rozwiązanie czy nie?

Faktem jest, że koszt wykonania drewnianego parkietu jest wyższy niż koszt położenia paneli, ale warto mieć na uwadze fakt, z czego to wynika. Parkiety, na przykład zaprezentowane na  prodexpol.pl, tworzone są ze specjalnych gatunków drewna, najodporniejszych, a także z ich grubych warstw. Dzięki temu są znacznie odporniejsze i trwalsze niż na przykład panele z tworzywa, które szybko tracą estetyczny wygląd, niszczą się i mogą wymagać wymiany na nowe. Parkiet posłuży nawet kilkadziesiąt lat, zwłaszcza że grube drewno można wielokrotnie szlifować celem jego odnowienia. Dobrze przeprowadzone cyklinowanie jest w stanie sprawić, że powierzchnia nawet po wielu latach, zniszczona, odzyska pierwotny wygląd. W ostatecznym rozrachunku okazuje się więc, że jest to wydatek, jaki warto ponieść, gdyż podłoga taka może służyć nawet kilku pokoleniom - tym bardziej że nie wychodzi z mody i należy spodziewać się, że nigdy to nie nastąpi.

Poza tym nie bez znaczenia są wyjątkowe walory drewna takie jak jego piękny wygląd, szlachetny charakter oraz fakt, że wprowadza do wnętrz nastrój elegancji, ale też ciepła. Parkiety umieszcza się nie tylko w domach, ale też na przykład w gabinetach i biurach, gdzie również wprowadzają przyjemny klimat.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu