MENU
NIP 6812071625
Nazwa Firmy: MobileKey Maciej Janicki
WWW: https://mobilekeys.pl/
Adres Żubrza 10
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 54-229
Telefon 661122300

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Niejednokrotnie może się zdarzyć sytuacja, w której jeden samochód użytkuje kilka osób. Wówczas warto zatroszczyć się o to, aby każda z nich miała swój klucz do pojazdu. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż w dowolnym momencie można skorzystać z samochodu bez poszukiwania człowieka, który w danym momencie dysponuje kluczem. Z pewnością warto mieć to na uwadze z perspektywy organizacyjnej. Może się bowiem zdarzyć, że przejazd jest niezbędny w trybie pilnym w związku z nieoczekiwanymi sytuacjami lub też naglącymi sprawami do załatwienia. Dorabianie kluczyków samochodowych może więc okazać się bardzo praktycznym rozwiązaniem. Taka usługa może się przydać również osobom, które chcą mieć kilka kompletów kluczyków na wypadek ich zagubienia lub trudności ze znalezieniem ich w pośpiechu, czy też bałaganie.

Przedsiębiorstwo o nazwie MobileKey jest usytuowane na terenie Wrocławia. Firma świadczy usługi stacjonarnie w prowadzonym przez podmiot punkcie, a także z dojazdem do klienta na obszarze wspomnianego miasta oraz jego okolic. Podmiot może wiele zaproponować osobom zainteresowanym. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w branży zabezpieczeń pojazdów. Zaangażowanie firmy do współpracy stanowić może doskonałe rozwiązanie dla:

  • osób zajmujących się prowadzeniem własnej działalności gospodarczej, które wykorzystują pojazdy w swoim biznesie
  • klientów indywidualnych będących właścicielami samochodów

W ofercie podmiotu znaleźć można usługi z zakresu dorabiania kluczyków samochodowych, kodowania kluczy, awaryjnego otwierania pojazdów, przeprowadzania napraw zamków, dorabiania pilotów samochodowych, przeprowadzania napraw stacyjek, zmiany kombinacji zamków, przeprowadzania napraw pilotów, usuwania usterek modułów elektronicznych w samochodach, a także przeprowadzania napraw kluczy. Dodatkowo firma sprzedaje obudowy kluczyków do samochodów. Przedsiębiorstwo może zaproponować bardzo atrakcyjne ceny, wysoką jakość obsługi klienta, zaangażowanie, rozbudowaną ofertę i profesjonalne podejście do zadań.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu