MENU
NIP
Nazwa Firmy: Planeta Budowlana - Centrum maszyn budowlanych i agregatów malarskich.
WWW: https://planeta-budowlana.pl/
Adres Radzymińska 157
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 03-576
Telefon 22 618 07 86

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Budowa czy wykończenie domu pociąga za sobą podejmowanie rozmaitych decyzji, od których zależeć będzie funkcjonalność i komfort obiektu. Dlatego inwestorzy niemający wiele wspólnego z budownictwem oczekują od hurtowni nie tylko bogatego asortymentu i atrakcyjnych cen, ale też wsparcia i fachowego doradztwa w kwestii wyboru. Chętnie decydują sie na dokonywanie zakupu tam, gdzie personel doskonale orientuje się w produktach i potrafi wyjaśnić, dlaczego klient powinien zwrócić uwagę na konkretny asortyment.

Najważniejszymi zaletami, jakie powinny mieć współczesne materiały budowlane, to zapewnienie przyszłym mieszkańcom komfortu termicznego, akustycznego i zagwarantowanie odpowiedniego klimatu wewnątrz obiektu. Nie bez znaczenia jest też ocena wizualna, choć na ogół większość podlega jeszcze wykończeniu.

Hurtownia Planeta Budowlana jest miejscem, gdzie każdy znajdzie bogaty wybór nie tylko materiałów, ale też rozmaitych narzędzi i elektronarzędzi. Sklep ten oferuje m.in.:

  • szeroko rozumianą chemię budowlaną,
  • akcesora ułatwiające prace wewnątrz i na zewnątrz budynków,
  • pilarki, szlifierki, kompresory itp. od renomowanych producentów,
  • agregaty malarskie i tynkarskie.

Poza sprzedażą tych ostatnich przedsiębiorstwo to oferuje również wynajem takiego sprzętu, organizując szkolenia z jego użytkowania. Jest to doskonałe rozwiązanie dla firm, które potrzebują takich maszyn, a w danym momencie nie mogą sobie pozwolić na ich zakup. Co więcej, firma poleca też wiele używanych modeli po gruntownych przeglądach, którymi od razu można zacząć prace.

Wielu klientów śledzi również prowadzone przez hurtownię akcje promocyjne i wyprzedaże, podczas których można zakupić doskonałej jakości sprzęt i wzbogacić wyposażenie swojej firmy czy warsztatu.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu