MENU
NIP
Nazwa Firmy: CrazyFejm - Promowanie na instagramie
WWW: https://crazyfejm.pl/
Adres
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 50-255
Telefon 507292931

Oceń firmę (5 z 1 głosów)Opis:

 Obecnie większość młodych Polaków posiada konto na przynajmniej jednym z popularnych mediów społecznościowych. Nic w tym dziwnego, w końcu Facebook czy Instagram pozwalają nam śledzić poczynania znajomych i dostarczają wiele ciekawych treści. Portale te wykorzystywane są też w działaniach marketingowych firm, które pragną niskim kosztem wypromować własną markę.

Niestety, trzeba posiadać odpowiednią wiedzę i umiejętności, aby móc samodzielnie prowadzić konto na portalu społecznościowym, które nastawione jest na zysk. Na szczęście obecnie można powierzyć tą funkcję specjalistom z firmy Crazy Fejm. Jej usługi to najlepsza opcja na promowanie, Instagram jest w końcu źródłem wielu potencjalnych klientów marki. Oferta firmy jest skierowana zarówno do osób prywatnych, które pragną zostać popularnymi influenserami, jak i dla firm. Ci pierwsi mogą za jedyne 250 złotych miesięcznie pozyskać bardzo wielu obserwujących, którzy będą aktywnie uczestniczyć w życiu profilu. Ta kwestia jest tutaj kluczowa, bowiem firmy pozyskujące influenserów do promowania swoich produktów interesują się tylko osobami z aktywnymi kontami. Z kolei przedsiębiorcom firma proponuje kompleksową obsługę profilu na Instagramie. Do tego działania zostanie oddelegowany specjalista od mediów społecznościowych, który kilka razy w tygodniu będzie publikował na koncie fascynujące treści, powiązane z branżą klienta. 

Do pozostałych usług, które oferuje firma, należy między innymi kompleksowa obsługa profilu na Facebooku. Jest to bardzo interesująca opcja, w końcu na tym portalu bardzo ważne będą nie tylko publikowane treści, ale także ich opisy. Firma specjalizuje się także w usługach z zakresu montażu filmów oraz przeprowadzania profesjonalnych sesji zdjęciowych. Jej pracownicy stworzą dla klienta ciekawe spoty reklamowe, które będą doskonałą wizytówką towarów i usług marki, a także filmy studniówkowe. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami dotyczącymi działalności firmy, mogą odwiedzić jej witrynę internetową.

Data dodania: 14-05-2019
Autor: Zofia Marciniak
Źródło:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu