MENU
NIP 7542732542
Nazwa Firmy: Ziobrowski Tax & Law
WWW: https://jztl.pl/
Adres Plac Grzybowski 10
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-104
Telefon 601813339

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Niektóre osoby planujące założenie działalności gospodarczej decydują się na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, komandytową bądź komandytowo-akcyjną. Działanie to wiąże się z koniecznością dopełnienia licznych formalności, którymi nie trzeba zajmować się na własną rękę. Jest to możliwe dzięki kancelariom adwokackim, specjalizującym się w tej właśnie dziedzinie. Jej przedstawiciele świadczą usługi na rzecz przyszłych właścicieli firm, którzy nie wiedzą, jakie pisma wypełnić oraz do jakich urzędów je przesłać. Wsparcie prawników zmniejsza ryzyko popełniania błędów formalnych, wiążących się z odsyłaniem pism i nanoszeniem poprawek, co wydłużałoby cały proces.

Kancelarią oferującą tego typu wsparcie jest Ziobrowski Tax&Law, czyli przedsiębiorstwo przygotowujące treści umów, zajmujące się rejestracją podmiotów w Krajowym Rejestrze Sądowym oraz proponujące konsultacje, podczas których zainteresowani otrzymują odpowiedzi na pytania dotyczące tego typu przedsięwzięć. Kieruje ona ofertę do mieszkańców Katowic, dla których zakładanie spółek wydaje się skomplikowane. Adwokaci wyjaśniają, jakie ulgi przysługują klientom, jakie są różnice między poszczególnymi typami działalności oraz do kiedy wysłać pisma.

Mają wiedzę na temat przepisów podatkowych i ulg przysługującym nowym przedsiębiorcom, co sprawia, że mogą sporo zaoszczędzić. Osoby, które się z nimi kontaktują, interesują się między innymi spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, składającą się z przynajmniej dwóch wspólników. Wyjaśniają, że część działań może być realizowana za pośrednictwem internetu, dzięki czemu stanie w kolejkach w urzędach nie jest koniecznością. Do zalet takiego rozwiązania zalicza się brak składek ZUS oraz niewielki kapitał zakładowy.

Data dodania: 07-02-2023
Autor: Daniel Kaczmarek
Źródło:
https://jztl.pl/zakladanie-spolek-warszawa/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu