MENU
NIP 5833348161
Nazwa Firmy: Medycyna Estetyczna Anna Butowska
WWW: https://www.medestetycznabutowska.pl/
Adres Chmielna 71/3
Miejscowość Gdańsk
Kod pocztowy 80-748
Telefon 730-000-550

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Może się wydawać, że na zabiegi medycyny estetycznej polegające na modelowaniu ust decydują się przede wszystkim panie, które natura obdarzyła cienkimi wargami, a marzą o ponętnych i wydatnych. Warto jednak pamiętać, że wstrzyknięcie w usta kwasu hialuronowego pozwala też odnieść inne korzyści, z których często warto skorzystać. Przekonać się o nich można, zaglądając na stronę medestetycznabutowska.pl.

Wstrzyknięcie w usta kwasu hialuronowego, czyli substancji wybieranej do tego celu obecnie najczęściej, pozwala dowolnie zwiększyć objętość ust, dzięki czemu pacjentka może uzyskać wargi, o jakich zawsze marzyła. Poza tym jednak modelowanie ust w Toruniu obejmuje też nadawanie im wymarzonego i prawidłowego kształtu. Co to oznacza? Możliwe jest na przykład takie rozmieszczenie kwasu, by wargi zyskały wyraźny kształt, na przykład z zaznaczonym tzw. łukiem Kupidyna. W grę wchodzą też inne opcje, co szczególnie doceniają panie, których naturalne usta przypominają cienką kreskę. Poza tym kwas często wykorzystuje się do wyrównywania asymetrii między wargami. Jeśli jedna z nich jest wyraźnie większa niż druga, często nie wygląda to dobrze i wprawia w kompleksy. Za pomocą zabiegu medycyny estetycznej można skorygować taką nierówność w zaledwie kilka chwil.

To samo dotyczy problemów typowych dla kobiet w dojrzałym wieku, takich jak zwiotczałe na skutek upływu czasu usta oraz opadające kąciki, a także tzw. zmarszczki palacza. Warto przy tym wiedzieć, że kwas ma zdolność wiązania wody w skórze, zatem przyczynia się do jej lepszego nawilżenia, odmłodzenia i zapobiegania oznakom starzenia w najbliższej przyszłości. Poza tym wstrzyknięcie go w usta powoduje, że stają się one gładkie, lśniące i piękne.

Data dodania: 15-02-2023
Autor: Paulina Lis
Źródło:
https://www.medestetycznabutowska.pl/powiekszanie-ust/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu