MENU
NIP 7792247960
Nazwa Firmy: PLEXITECH
WWW: https://plexitech.pl/
Adres PRZEMYSŁOWA 13
Miejscowość KOMORNIK
Kod pocztowy 62-052
Telefon 61 830 92 00

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Przedsiębiorcy doskonale wiedzą, że bez odpowiedniej reklamy nawet najlepszy produkt nie zostanie zauważony przez klientów, dlatego każdy wybiera formę promocji, na jaką w danym momencie może sobie pozwolić. Często wystarczy sprawić, aby marka została dostrzeżona przy pomocy odpowiedniego semafora, szyldu z liter przestrzennych 3D, ciekawego totemu reklamowego czy nawet efektownego ekspozytora, na którym zostaną wyeksponowane produkty w taki sposób, aby klient nie przeszedł obok nich obojętnie.

Poszukując odpowiednich rozwiązań, warto zainteresować się ofertą firmy istniejącej na rynku od niemal ćwierćwiecza, która jest specjalistą w produkcji różnych, przestrzennych form dla klientów pragnących wyróżnić swoją markę. Jest to producent materiałów POS współpracujący zarówno z właścicielami zakładów produkcyjnych, jak i z agencjami reklamowymi. Ma bogate doświadczenie, a także świetnie wyposażony park maszynowy, dlatego może wykonać najbardziej skomplikowane zlecenia.

Znajdujące się na stanie firmy z linku plexitech.pl maszyny sterowane numerycznie pozwalają na obróbkę mechaniczną z niezwykłą precyzją, dlatego też może ona m.in. zaoferować rozmaite:

  • ekspozytory,
  • wyspy ekspozycyjne,
  • regały,
  • displaye,
  • stanowiska promocyjne.

Tworzy je z różnych materiałów. Mogą to być artykuły wykonane z płyty melaminowanej, sklejki lub innych materiałów. Nie ma też znaczenia stopień skomplikowania projektu.

Są to produkty niezwykle atrakcyjne wizualnie i kolorowe, na których umieszcza się rozmaite rodzaje grafiki i napisy. Mogą też być dodatkowo podświetlone, co jeszcze bardziej przyciąga wzrok. To wyroby charakteryzujące się wysoką wytrzymałością, trwałością i łatwością w montażu, które można wykorzystać nie tylko w sklepach, ale także podczas targów czy akcji promocyjnych. Z pewnością produkty te będą wspierać sprzedaż, ponieważ są tak efektowne, że zapadają głęboko w pamięć.

Poza ekspozytorami dostępnymi w różnych kształtach i formach przedsiębiorstwo to oferuje również mnóstwo innych artykułów. Tworzy efektowne, starannie przemyślane i zaprojektowane meble sklepowe dla wielu branż. Wykorzystuje przy tym wiele materiałów, w tym także palety, z których jest w stanie stworzyć oryginalne i naprawdę niezwykle atrakcyjne regały. Pomysłowość zatrudnionych tam projektantów jest nieograniczona, dlatego klienci chętnie wybierają współpracę z nimi.

Data dodania: 09-02-2023
Autor: Michał Zając
Źródło:
https://plexitech.pl/oferta/pos/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu