MENU
NIP 9452143932
Nazwa Firmy: DEPHOS Group
WWW: https://dephos.com/pl
Adres Rodziny Poganów 63
Miejscowość Zabierzów
Kod pocztowy 32-080
Telefon +48 502 023 042

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Fotografowie używają zdjęć ukośnych do fotografowania bardzo wysokich budynków lub struktur, które nie są być widoczne bezpośrednio nad nimi. Wykonanie takiego ujęcia pozwala na uzyskanie widoku z lotu ptaka, dzięki czemu ma się dostęp do wszystkich szczegółów, a także zyskuje się wgląd na otoczenie wokół budynku. Zdjęcia ukośne są wykonywane między innymi w ramach badań lotniczych na dużą skalę. Służą do zbierania informacji o danym obszarze i są wykorzystywane do różnych celów, w tym do tworzenia map i pomiarów.

Tego typu ujęcie służy na przykład do utworzenia fotomozaiki. Jest to zbiór zdjęć wykonanych pod różnymi kątami i zszytych razem, aby stworzyć jeden duży obraz. Mozaika może być wykorzystana na wiele sposobów, między innymi do mapowania lub geodezji, a także do uwieczniania miejsc historycznych. Wysokiej jakości zdjęcia ukośne wykonuje przedsiębiorstwo opisane pod adresem dephos.com. Wykorzystuje do tego sprzęt najnowszego typu. Dzięki temu uzyskany obraz odznacza się dokładnością i pozwala wiarygodnie odzwierciedlić stan rzeczywisty. W ofercie znajduje się również wiele innych usług związanych z dokumentacją przestrzeni, w tym wykonywanie trójwymiarowych modeli miast oraz skanowanie za pomocą lasera. Przedsiębiorstwo zatrudnia prawdziwych ekspertów w branży, którzy do każdego zlecenia pochodzą w indywidualny sposób. Zapewniają możliwość dostosowania realizacji zlecenia do oczekiwań klienta. W razie pytań wystarczy skontaktować się z pracownikami firmy. Zdjęcia z dotychczas wykonanych zleceń zostały umieszczone na stronie internetowej. Firma ma doświadczenie w pracy z zarówno polskimi, jak i zagranicznymi inwestorami.

Wykonawca zapewnia atrakcyjne ceny. Działa na terenie różnych miejscowości w Polsce. Pomiary wykonuje za pomocą metod naziemnych, mobilnych oraz lotniczych. Poza tym zajmuje się wykonywaniem profesjonalnego oprogramowania do planowania i realizacji inwestycji architektonicznych oraz budowlanych. Więcej szczegółów zostało przedstawionych na stronie.

Data dodania: 25-01-2023
Autor: Daniel Kaczmarek
Źródło:
https://dephos.com/pl/oferta/74-zdjecia-ukosne

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu