MENU
NIP 7540334843
Nazwa Firmy: HSI Sp. z o.o.
WWW: https://iiyama-sklep.pl/
Adres Technologiczna 2
Miejscowość Opole
Kod pocztowy 45-839
Telefon 77 442 71 64

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Doposażenie instytucji publicznej w odpowiedniej jakości sprzęt komputerowy to konieczność, ale także spory wydatek. Planując tego rodzaju inwestycję, warto zdecydować się na ofertę dostawcy proponującego urządzenia pochodzące od uznanego na rynku producenta, z jak najdłuższą gwarancją. Dzięki temu ma się pewność, że nabytek spełni oczekiwania, a w przypadku występujących problemów technicznych usterki zostaną szybko naprawione.

Dużo uwagi należy poświęcić w szczególności przy wybieraniu oraz zakupie monitorów. Stanowią one podstawę każdego zestawu komputerowego. Są użytkowane codziennie, nierzadko nawet po kilkanaście godzin w trybie ciągłym, a ich oddziaływanie na użytkownika, zwłaszcza na wzrok oraz postawę, jest znaczne. Dobrej jakości ekran stanowi więc wydatek nie tylko wpływający na efektywność pracy, ale też na zdrowie zatrudnionych osób. Nabycie taniego, pochodzącego z niesprawdzonego źródła sprzętu może przynieść oszczędności, ale w dłuższej perspektywie generuje zwiększone koszty naprawcze oraz niezadowolenie pracowników.

Sporą popularnością cieszy się obecnie monitor 4k HDR. Model ten zyskał uznanie wielu odbiorców biznesowych i instytucjonalnych. Docenili oni jego funkcjonalność, szybkość reakcji na komendy, a także estetyczny, minimalistyczny wygląd, który łatwo komponuje się z każdym wnętrzem, bez względu na zastosowaną kolorystykę. Wspomniany ekran jest też łatwo dostępny. Aby zaopatrzyć firmę zarówno w pojedynczy egzemplarz, jak i w ilości hurtowe, nie trzeba tracić czasu na odwiedzanie sklepów stacjonarnych. Istnieje możliwość zamówienia ekranów online, na stronie internetowej iiyama-sklep.pl. 

Ogłaszający się pod podanym linkiem dostawca działa od lat na polskim rynku jako dystrybutor japońskiej marki Iiyama, cenionego na całym świecie producenta sprzętu komputerowego nowej generacji. Przygotowana oferta sprzedażowa obejmuje certyfikowane, fabrycznie nowe urządzenia z gwarancją jakości, dostępne w niewygórowanej cenie. Sprzęt jest dowożony do klienta na terenie całego kraju. Kadra realizatora zapewnia, że każda zamówiona sztuka jest odpowiednio zabezpieczona na czas transportu za pomocą warstw izolujących, co zapewnia ochronę przed uszkodzeniem delikatnych elementów, a nawet przed ich zalaniem. Stosuje też specjalne oznaczenia graficzne na opakowaniach.

Data dodania: 20-01-2023
Autor: Rozalia Jaworska
Źródło:
https://iiyama-sklep.pl/215-monitory-hdr-4k

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu