MENU
NIP PL9511538610
Nazwa Firmy: MyHappyOcean - Opakowania Ekologiczne
WWW: https://myhappyocean.pl/
Adres Zapłocie 256
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-970
Telefon + 48 509 295 620

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Opakowania jednorazowe można zastosować w wielu miejscach. Najczęściej wykorzystują je właściciele firm cateringowych, budek z jedzeniem czy foodtrucków. Przydają się także w restauracjach, które serwują dania z dowozem czy podczas imprez pracowniczych lub prywatnych przyjęć. Aby mieć pewność, że artykuły będą dobrze spełniać swoją funkcję, warto zainwestować w porządne produkty. Jak wybrać odpowiednią firmę?

Przede wszystkim należy dokładnie zapoznać się z ofertą danego sklepu. Świetnym rozwiązaniem jest zakup opakowań wyprodukowanych z biodegradowalnych materiałów. W ten sposób przedsiębiorca może nie tylko zadbać o środowisko, ale i zareklamować swój biznes jako ekologiczny, co z pewnością przyciągnie większą liczbę klientów. Opakowania powinny być bezpieczne, certyfikowane i spełniać aktualne wymogi prawne. Kolejną kwestią jest asortyment. Warto podjąć współpracę z firmą oferującą różnorodne wyroby, które są dostosowane do rozmaitych potraw.

Najlepszym wyborem dla wszystkich, którzy cenią najwyższą jakość, jest skorzystanie z usług sklepu internetowego My Happy Ocean. Przedsiębiorstwo działa w branży od lat i może się pochwalić setkami zadowolonych klientów i rozbudowana ofertą, która zadowoli wszystkich, nawet wyjątkowo wymagających przedsiębiorców. Proponowane przez podmiot opakowania są ekologiczne, w pełni kompostowalne i spełniają normy dla wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością (EN 13432, ASTM 6400). Artykuły zostały wyprodukowane z otrębów pszennych, PLA (mączka kukurydziana), papieru z recyklingu, papieru celulozowego, trzciny cukrowej, liści palmowych, pergaminu, słomy lub bambusa.

Asortyment zawiera między innymi:

  • kubki do napojów ciepłych i zimnych,

  • pojemniki na zupy, sałatki, desery, lody,

  • małe pudełeczka na sosy i dipy,

  • pudełka na fast foody (frytki, burgery, wrapy, hot-dogi, tortille),

  • pudełka na popcorn,

  • papier spożywczy do pakowania,

  • pudełka z szybką na ciasta i ciastka,

  • słomki, sztućce.

Poza tym w ofercie znajdują się także obrusy papierowe. Produkt jest sprzedawany w kilkumetrowych rolkach. Można je łatwo podzielić na mniejsze arkusze, które będą pasować do rozmiaru stolika. Nakrycie prezentuje się estetycznie i są trwałe.

Osoby zainteresowane mogą liczyć na profesjonalne doradztwo, pomoc w wyborze artykułów. Sklep szybko realizuje zamówienia.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu