MENU
NIP 5482558682
Nazwa Firmy: POSITIVECARE KATARZYNA BIJOK
WWW: https://positivecare.pl/
Adres Powiśle 8
Miejscowość Skoczów
Kod pocztowy 43-430
Telefon 517441803

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Zwierzęta domowe różnią się od ludzi mniej niż może się wydawać. One także potrzebują między innymi odpowiedniego, dobrze zbilansowanego jedzenia, a nawet niekiedy suplementów, mających wspierać ich zdrowie. Potrzebować tego mogą między innymi suki w ciąży, szczenięta, psi seniorzy, osobniki wykazujące jakieś choroby czy choćby mające do nich skłonność wynikającą z ich rasy. Warto w ten sposób dbać o swojego pupila. Nawet najlepsza karma, bogata w cenne składniki, może być w niektórych przypadkach niewystarczająca. Im lepiej zaś zadba się o zdrowie swojego czworonoga, tym lepsze ono będzie, a zwierzak będzie mógł żyć długo i cieszyć się świetną kondycją.

Co można znaleźć w ofercie? Rynek produktów dla zwierząt, także dbających o ich zdrowie, jest coraz większy, co ma związek oczywiście z coraz większym zapotrzebowaniem na takie produkty - zwierzęta są dla ludzi coraz ważniejsze, traktowane są jak członkowie rodziny, a nie na przykład stróże dobytku, co miało miejsce jeszcze nie tak dawno temu. By jednak maksymalnie dobrze zadbać o swojego pupila, bez skutków ubocznych, warto stawiać na wyroby naturalne - tak samo jak w przypadku ludzi. Co ciekawe, często nawet produkty polecane dla zwierząt i dla ludzi są zbieżne, na przykład gdy chodzi o zioła oraz oleje. Mijają już czasy, w których psom podawało się tylko mięso, coraz częściej obecnie najlepsze karmy wzbogacane są właśnie w zioła, oleje, a nawet owoce. Można też podawać je zwierzętom w innych formach, na przykład zioła w postaci suszonej. Firma PositiveCare, dostarczająca naturalne produkty pozwalające zadbać o dobrostan zwierząt, oferuje między innymi czystek. Zioło to jest chętnie przyjmowane przez ludzi, między innymi ze względu na jego właściwości oczyszczające i uwalniające od toksyn. Czystek dla zwierząt często zaś jest podawany w celu ich ochrony przed pasożytami, głównie kleszczami. Jest to, w przeciwieństwie do chemicznych metod, sposób ekologiczny, bezpieczny oraz skuteczny.

Inne propozycje suplementów pomagających dbać o zdrowie czworonogów to między innymi dzika róża, wspierająca odporność, algi dla psów i kotów, wzmacniające organizm i dostarczające cennych witamin, czy kolagen w wygodnej formie galaretki. Ten ostatni produkt, dokładnie tak samo jak artykuł dla ludzi, dba o dobrą kondycję stawów zwierzęcia.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu