MENU
NIP 9562091691
Nazwa Firmy: MSTC Logistic
WWW: https://trokot.pl
Adres Batorego 44
Miejscowość Toruń
Kod pocztowy 87-100
Telefon 575055022

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Samochód terenowy to coraz częstszy wybór osób zamieszkujących nie tylko tereny podmiejskie czy wiejskie, ale także miasta. Produkowane obecnie modele są dostępne w wielu wersjach (także elektrycznej) i cieszą się popularnością zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. Sprawdzają się na każdym rodzaju dróg i w każdych warunkach pogodowych.

Aby cieszyć się w pełni komfortem jazdy takim autem, jak Hyundai I35 Elantra, warto zainwestować w dodatkowe wyposażenie w postaci odpowiednich osłon przeciwsłonecznych. Jest to rozwiązanie idealne dla osób, które lubią podróżować z uchylonymi szybami, ale nie chcą, by do środka pojazdu dostawało się nagrzane powietrze, kurz bądź owady. Dobrze dopasowane zasłonki mogą skutecznie wyeliminować tego typu problemy. Zapewniają też sporo prywatności, co również jest doceniane przez kierowców.

Na potrzeby właścicieli aut terenowych starają się odpowiadać pracownicy firmy MSTC Jacek Ciechowski, działającej jako przedstawiciel w Polsce międzynarodowej marki Trokot. Kadra prowadzi sklep online, w którego ofercie można znaleźć wykonane z wysokojakościowych materiałów, magnetyczne osłony na każdy typ okien. 

Dostawca zaprasza do kontaktu i zapoznania się z listą sprzedażową zarówno osoby prywatne, jak i przedstawicieli biznesowych, prowadzących biznes w sektorach związanych z szeroko rozumianą logistyką, w tym prowadzącym prace przewozowe na świeżym powietrzu. Może zaproponować współpracę w zakresie dystrybucji osłon dealerom, krajowym i zagranicznym. Na stronie realizatora klienci mogą zamówić też estetyczne, regulowane pokrowce na siedzenia (przednie i tylne). Łatwo więc skomponować przydatny każdemu kierowcy zestaw, który poprawia bezpieczeństwo oraz komfort jazdy.

Kadra sklepu poleca śledzenie firmowych mediów społecznościowych. Udostępniono tam filmiki przedstawiające wizualizację proponowanych produktów na różnych rodzajach aut, co pozwala lepiej poznać zalety danych rozwiązań. Pracownicy chętnie odpowiadają na wszelkie pytania związane z ofertą. 
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu