MENU
NIP
Nazwa Firmy: German Language Center
WWW: https://german-language-center.pl
Adres Majewskiego 15
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-104
Telefon 606699730

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Wiele mówi się na temat tego, że tak dużo Polaków wyjeżdża za granicę, głównie za pracą, na czas określony lub na stałe. Warto też jednak pamiętać, że i do Polski przyjeżdża wiele osób, głównie z krajów zapewniających gorsze warunki, jak wschód Europy, ale nie tylko. Osobom tym ciężko jest odnaleźć się w codziennym życiu, a zwłaszcza na rynku pracy, gdy nie znają języka polskiego, dlatego duża część z nich poszukuje sposobów, by to zmienić.

Na pewno nie jest to łatwe, gdyż z pewnością każdy zdaje sobie sprawę z tego, że język polski, ze swymi licznymi regułami gramatycznymi, przypadkami oraz wymową, należy do najtrudniejszych na świecie. Mieszkańcy wschodniej Europy, ze względu na przynależność do tej samej grupy języków, słowiańskiej, na pewno mają nieco łatwiej niż na przykład mieszkańcy Wielkiej Brytanii, Francji czy krajów Ameryki Łacińskiej - a i takie trafiają do Polski. Z myślą o takich osobach powstała oferta kursów polskiego dla cudzoziemców w Warszawie, proponowana przez szkołę językową German Language Center. Oferta ta jest godna wyboru z wielu względów, między innymi jeśli chodzi o elastyczność zajęć, ale dla kursantów szczególnie ważny jest fakt, że nauka jest intensywna, nastawiona na szybkie osiąganie efektów. Ma to ogromne znaczenie, bo jasne jest, że z zajęć tych korzystają osoby, które już znajdują się w obcym kraju, a nie dopiero przygotowują się do wyjazdu, zatem im bardziej poszerza się ich zasób słów i zdolność rozumienia polskiej mowy, tym pewniej się czują i tym łatwiej mają. Rzecz jasna, ma to szczególne znaczenie na rynku pracy, bo im lepiej zna się lokalny język, na tym lepsze oferty i płacę można liczyć.

Nauka jest skupiona nie tylko na tym, by kursanci rozumieli ze słuchu i potrafili się komunikować, ale też by budowali zdania poprawne gramatycznie. Daje to dużą pewność siebie. Lekcje takie szczególnie przydadzą się tym osobom, które w Polsce widzą swoją przyszłość. Poza tym są one prowadzone w taki sposób, by były przyjemne i niemęczące dla uczestników.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu