MENU
NIP 5240309484
Nazwa Firmy: ArtTap
WWW: http://www.arttap.com.pl/
Adres Rzeczna 77A
Miejscowość Nadma
Kod pocztowy 05-270
Telefon 889199756

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

W przypadku wielu osób dbanie o tapicerkę w aucie, czy to nowym, czy używanym, opiera się na jej odkurzaniu, myciu czy praniu (w zależności od materiału wykonania), a także, ewentualnie, na impregnowaniu, czego potrzebuje skóra. Warto jednak wiedzieć, że kiedy obicia foteli samochodowych nie wyglądają już najlepiej, można zrobić znacznie więcej niż tylko je wyczyścić, by poprawić ich stan. Z pomocą przychodzi firma Art Tap, proponująca tapicerstwo samochodowe w Warszawie.

Jej usługi są rozbudowane, mogą zostać indywidualnie dobrane do potrzeb klienta, każdy może się więc na nie zdecydować. Czasami decyzję o odnowieniu tapicerki podejmują osoby chcące sprzedać swój pojazd - na pewno pozwoli im to znacznie podnieść jego wartość w oczach potencjalnych kupujących. Chodzi tu nie tylko o atrakcyjniejszy wygląd wnętrza auta. Odnowiona tapicerka da wrażenie, że cały samochód jest mało zużyty, zatem warto go kupić i zapłacić za niego więcej.

Zdecydowanie jednak najczęściej na skorzystanie z tych usług decydują się osoby, które wcale nie chcą pozbywać się swojego auta, a przeciwnie, kochają je i chcą je upiększyć, a także zwiększyć komfort korzystania z niego. Oferta ta, obejmująca między innymi renowację, impregnację, uzupełnianie ubytków materiału, a także obszywanie foteli (i nie tylko) od podstaw jest też kierowana do właścicieli zabytkowych aut.

Takich osób w Polsce nie brakuje, kupują one rozmaite pojazdy, na przykład ze Związku Radzieckiego i samodzielnie je odnawiają, poszukując oryginalnych części najczęściej w sieci. To wciągająca pasja, praca przy takim samochodzie przynosi wiele przyjemności, jednak nie wszystkie czynności można wykonać samodzielnie - na pewno nie jest to możliwe gdy chodzi o odnowienie czy wykonanie od podstaw tapicerki. Dodatkowo takie osoby często nie dopuszczają rozwiązań innych niż oryginalne. W takich przypadkach warszawska firma to właściwy adres, dysponuje bowiem oryginalnymi skórami samochodowymi wypuszczanymi na rynek przez renomowanych producentów.

O tym, jak prezentuje się efekt pracy tapicerów, można przekonać się, zaglądając na stronę firmy. Jest on naprawdę olśniewający, zarówno w przypadku nowszych, współczesnych pojazdów, jak i zabytkowych. Mogą one znów wyglądać jak w ich najlepszych czasach, a kosztuje to mniej niż można przypuszczać.

Data dodania: 15-12-2022
Autor: Błażej Ostrowski
Źródło:
http://www.arttap.com.pl/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu