MENU
NIP 7160014285
Nazwa Firmy: GOSPODARSTWO RYBACKIE KOCK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
WWW: http://www.karpkock.pl
Adres LubelskA 11
Miejscowość Ryki
Kod pocztowy 08-500
Telefon 81 865 12 28

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to okres intensywnych przygotowań szczególnie w zakresie zakupów do wigilijnej kolacji. W wielu polskich domach na stole króluje wtedy karp. Aby mieć pewność, że ryba jest dobrej jakości, warto nabyć ją odpowiednio wcześnie u sprawdzonego dostawcy. Certyfikowane łowisko znajdujące się w miejscowości Ryki, ogłaszające się na stronie internetowej karpkock.pl, proponuje odpowiednio wyrośnięte karpie królewskie w przystępnej cenie. Mieszkańcy Warszawy mogą też nabyć żywą sztukę lub już sprawioną tuszkę w sklepie stacjonarnym na terenie stolicy. 

Dostawca, starając się spełniać oczekiwania klientów, dowozi na sprzedaż wyłącznie sztuki karmione naturalną, starannie wyselekcjonowaną paszą. Zapewnia też, że sam proces wzrostu ryb i przyrostu mięsa przebiega w takim tempie, by karpie mogły osiągnąć satysfakcjonującą masę i wielkość bez stosowania sztucznych przyspieszaczy. Dzięki temu mięso jest naprawdę smaczne. Po przygotowaniu można łatwo wyczuć różnicę pomiędzy rybą zakupioną w markecie a dobrej jakości tuszką z certyfikowanego łowiska. Ta druga jest zdecydowanie lepsza, co z pewnością docenią członkowie rodziny.

Karpie, jakie oferują sklepy rybne na terenie Warszawy zasilane przez wspomnianego dostawcę, można przygotowywać na różne sposoby. Nadają się do zapiekania, smażenia w panierce lub też można je uparować. Smakuje wybornie z różnymi przyprawami, jego walory doskonale podkreśla białe wytrawne wino, które po odparowaniu alkoholu i dodaniu odrobiny śmietanki zamienia się w przepyszny, klarowny sos. Ryba może więc stanowić podstawę nie tylko codziennego obiadu, ale też wykwintnej kolacji.

Łowisko jest w stanie dostarczyć hurtowe ilości karpia do odbiorców generujących znaczne zapotrzebowanie na wysokiej jakości tuszkę świeżą i mrożoną. Jego kadra zaprasza do zapoznania się z ofertą cenową punkty gastronomiczne działające na terenie stolicy, zarówno serwujące potrawy wegetariańskie, jak i dania tradycyjnej kuchni polskiej i światowej. Z dowożonego asortymentu można przyrządzić wiele smakołyków, począwszy od przystawek, po posiłki główne podawane jako propozycja dnia. Realizator zamówień poleca się też szkołom, przedszkolom oraz żłobkom, przypominając, że filet z ryby to bardzo wartościowe jedzenie, które można podawać nawet niemowlakom.

Data dodania: 04-12-2022
Autor: Amelia Wieczorek
Źródło:
http://www.karpkock.pl/oferta/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu