MENU
NIP
Nazwa Firmy: ASB-Kolbuszowa
WWW: https://asb-kolbuszowa.pl/
Adres Wolska 12a
Miejscowość Kolbuszowa
Kod pocztowy 36-100
Telefon 663 798 297

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Okresowa wymiana płynów eksploatacyjnych w samochodzie to obowiązek każdego kierowcy. Zaniedbania w tym zakresie mogą prowadzić do stopniowego niszczenia najważniejszego elementu w aucie, czyli silnika oraz jego podzespołów. Ma to niebagatelny wpływ zarówno na jakość, jak i tempo jazdy, oddziałuje też na bezpieczeństwo kierowcy i jego pasażerów. 

Podstawą jest dbałość o odpowiedni poziom oleju. Jest on niezbędny, aby zapewnić odpowiednie tarcie tłoków podczas pracy całego napędu. Obniża zużycie części oraz chroni je przed wysokimi i niskimi temperaturami i zanieczyszczeniami. Z uwagi na swoją wielozadaniowość płyn powinien być co jakiś czas wymieniany. Do tego celu, zwłaszcza w autach z automatycznymi skrzyniami biegów, wykorzystywana jest metoda statyczna. Choć w teorii nie jest to proces skomplikowany czy wymagający specjalistycznego sprzętu, warto wykonać go w renomowanym warsztacie samochodowym, a nie samodzielnie. Mechanicy są w stanie przeprowadzić wszystkie czynności o wiele sprawniej, dodatkowo mogą też zauważyć inne, ewentualne problemy techniczne i szybko się z nimi uporać. Właściciel pojazdu, który wymienia olej we własnym garażu, nie zawsze może je dostrzec, co i tak zazwyczaj kończy się wizytą w zakładzie.

Podczas uzupełniania poziomu płynu w układzie smarowania silnika można także popełniać sporo błędów. Najczęstszym jest wlew na ciepłym silniku lub niesprawdzenie poziomu cieczy w zbiorniku po dolaniu. Wiele osób, nie mając pewności, jaki rodzaj produktu jest odpowiedni, kupuje olej niepasujący do danego typu silnika. Udając się do warsztatu, unika się powyższych kłopotów. Odbierając auto, klient ma pewność, że po wymianie zarówno ilość, jak i jakość smarowidła są odpowiednie do potrzeb.

Wymiana oleju metodą statyczną oraz inne usługi serwisowe to domena firmy ASB-Kolbuszowa. Jej kadra zaprasza mieszkańców Rzeszowa i okolic do zapoznania się z przygotowaną ofertą. W gestii pracowników jest między innymi naprawa konwerterów i szeroko rozumiana regeneracja elementów elektronicznych w samochodach osobowych i dostawczych. Dysponują oni doskonale zaopatrzonym zapleczem technicznym, co pozwala wykonać zlecenie szybko, sprawnie i w przystępnej cenie, zgodnie z oczekiwaniami. Z powyższej propozycji mogą też skorzystać właściciele pojazdów zainteresowani chiptuningiem. 
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu