MENU
NIP 5842306185
Nazwa Firmy: Kancelaria adwokacka adwokat Marcin Kochanowski
WWW: https://kancelariakochanowski.pl/
Adres Świerkowa 30
Miejscowość Gdynia
Kod pocztowy 81-526
Telefon 733 272 252

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Odszkodowania powypadkowe to jedne z najczęściej przyznawanych odszkodowań. Kiedy komuś przydarzył się wypadek w pracy albo doszło do zdarzenia komunikacyjnego, w wyniku którego konkretna osoba doznała urazu, to można wystosować wniosek o przyznanie zadośćuczynienia. Podobnie sprawa wygląda, gdy komuś zależy na uzyskaniu odszkodowania za popełnienie błędu lekarskiego albo za śmierć bliskiej osoby, wynikającą z podanych powyżej sytuacji. Pieniądze wypłacane w ramach odszkodowania mogą zostać wypłacone bezpośrednio przez sprawcę albo przez ubezpieczyciela. 

Niestety, bardzo często zarówno sprawca, jak i firma ubezpieczeniowa nie uwzględniają prośby poszkodowanego lub jego rodziny. Nie mniej rzadko zdarza się też, że o ile ubezpieczenie zostanie przyznane, to kwota oferowana w jego ramach jest zaniżona. Sporo osób nie wie, jak ma postępować, aby uzyskać adekwatne zadośćuczynienie. Wówczas merytoryczne wsparcie oferuje Kancelaria adwokacka Marcin Kochanowski. 

Podczas pierwszego spotkania z przedstawicielem firmy klient zostanie poproszony o to, aby dokładnie opowiedzieć przebieg zdarzenia, w którym ucierpiał poszkodowany oraz jakie ponosi negatywne konsekwencje z tego tytułu. W trakcie konsultacji specjalista od odszkodowań przyjrzy się również dokumentacji powiązanej ze sprawą. Wówczas, po zweryfikowaniu wszystkich informacji będzie lepiej zorientowany w tym, jak postępować w danym przypadku, aby odszkodowanie w Gdyni pozyskać dokładnie w takiej kwocie, jaką chce otrzymać klient bądź w nieco wyższej. 

Na podstawie opracowanej i zaakceptowanej przez klienta strategii podjęte będą dalsze działania. O ile jest to możliwe, ekspert skoncentruje się na prowadzeniu polubownych rozmów ze sprawcą wypadku albo z firmą ubezpieczeniową. Jeśli natomiast rozmowy nie przyniosą oczekiwanych skutków, specjalista pokieruje sprawą na drodze urzędowej. Jego działania w tym zakresie obejmują:

  • wystosowanie odpowiednich pism,
  • negocjacje formalne ze sprawcą lub z instytucją, 
  • reprezentowanie klienta w sądzie. 

Firma gwarantuje klientom prowadzenie sprawy aż do momentu uzyskania satysfakcjonujących postanowień i wypłacenia sumy na konto osoby poszkodowanej. Oznacza to, że wsparcie jest wszechstronne. Na każdym etapie sprawy zleceniodawca może pytać o postępy albo o kwestie, które są dla niego niejasne. 
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu