MENU
NIP
Nazwa Firmy: Słoneczny Żłobek
WWW: https://slonecznyzlobek.pl/
Adres Traugutta 142
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 50-420
Telefon 730 888 778

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Większość dzieci swój pierwszy rok życia spędza pod opieką rodziców (zwykle jeden z opiekunów przebywa wtedy na urlopie wychowawczym). Po ukończeniu 12 miesięcy najczęściej opiekunowie zastanawiają się nad wyborem placówki opiekuńczo-wychowawczej, w której ich pociecha mogłaby spędzać czas podczas pobytu rodziców w pracy. Osoby, które planują wrócić do wykonywanego wcześniej zawodu tuż po skończonym urlopie macierzyńskim lub ojcowskim, powinny z określonym wyprzedzeniem zaznajomić się z obowiązującymi warunkami i terminami rekrutacji do żłobków.

Kiedy składać wnioski do wrocławskich żłobków?

W zdecydowanej większości placówek przyjmowane są dzieci, które skończyły 12 miesięcy. Rekrutacja do żłobków we Wrocławiu (tak jak ma to miejsce w wielu polskich miastach) odbywa się w terminie od kwietnia do czerwca. Czasem jednak zapisy startują już w styczniu lub lutym. Tak naprawdę każda placówka ustala własne terminy i warunki. Czasem rodzice składają wniosek elektronicznie, a w niektórych przypadkach nadal konieczne jest osobiste stawienie się z kompletem wymaganych dokumentów w sekretariacie. Jedno jest pewne — jeśli rodzic przegapi termin trwania rekrutacji, może mieć poważne problemy z zapisaniem dziecka do wybranego żłobka.

We Wrocławiu działa Słoneczny Żłobek prowadzący zapisy aż do trzech odrębnych żłobków mieszczących się w dogodnych lokalizacjach (z możliwością dojazdu autem lub komunikacją miejską). Placówka korzysta z dofinansowania miasta, dlatego zapisy odbywają się wyłącznie drogą elektroniczną. Ważną informacją dla rodziców zainteresowanych ofertą jest możliwość zapisania pociechy do grupy w dowolnym momencie — pod warunkiem dostępności miejsc. Opiekunowie mogą skontaktować się telefonicznie lub mailowo z pracownikami wybranego żłobka (dwa mieszczą się na ulicy Traugutta i jeden na alei Kromera) w celu uzyskania danych o liczbie wolnych miejsc. Na stronie zamieszczono również informacje dotyczące obowiązujących opłat wraz z wymaganymi dokumentami do pobrania i wydruku.

Data dodania: 15-11-2022
Autor: Rozalia Jaworska
Źródło:
https://slonecznyzlobek.pl/rekrutacja/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu