MENU
NIP
Nazwa Firmy: Słoneczne Przedszkole
WWW: https://sloneczneprzedszkole.pl/
Adres Traugutta 60
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 50-418
Telefon 730 888 778

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Pracujący rodzice, oddając dziecko do przedszkola, pragną, aby nie tylko było ono bezpieczne i przyjemnie spędziło czas z rówieśnikami, ale też zdobywało pewne umiejętności i rozwijało zainteresowania. Dlatego poszukują takiej placówki, która ma bogaty program i sprawi, że maluszek chętnie będzie do niej uczęszczał, nawiąże nowe przyjaźnie i nauczy się współżycia w grupie.

Od wielu lat opiekę nad maluszkami w wieku od 2,5 roczku do 6 lat sprawuje we Wrocławiu prywatne przedszkole zlokalizowane w centrum miasta. Jest to kameralny punkt, przyjmujący jedynie 25 dzieci, który dba o wszechstronny rozwój małych podopiecznych. W ramach czesnego organizowane są nie tylko różne interesujące zajęcia w samej placówce, ale też poza nią, na przykład w muzeach czy w bibliotece. Dzieci mają możliwość skorzystania z takich atrakcji jak:

  • dogoterapia,
  • spotkania z muzyką,
  • zapoznanie z innymi kulturami,
  • zajęcia chemiczne,
  • wędrowne teatrzyki.

Każdy dzień jest starannie zaplanowany. Jest w nim czas na zabawę i naukę. Dzieci uczą się nie tylko wielu ciekawych rzeczy o świecie, ale również zdobywają umiejętności przydatne w życiu codziennym. Aby poznać pełen rozkład dnia przedszkolaka, wystarczy odwiedzić stronę sloneczneprzedszkole.pl. Maluchy z najstarszego rocznika otrzymują tam solidne przygotowanie do szkoły. 

Personel placówki to doświadczone osoby z pełnymi kwalifikacjami, dbające o harmonijny rozwój dziecka i zaspokajające jego naturalną potrzebę poznawania świata. Do każdego maluszka podchodzi się tam indywidualnie, pomaga w codziennych czynnościach, ucząc utrzymania higieny i współistnienia w grupie.

Za dodatkową opłatą dzieci mogą też korzystać z zajęć nieobjętych programem nauczania przedszkola, prowadzonych przez osoby spoza tego punktu przedszkolnego. Są to zajęcia odbywające się raz w tygodniu, takie jak rytmika, ćwiczenia z logopedą oraz j. angielski.

Przedszkole działa w godzinach od 6.30 do 17.30. Smaczne, pożywne posiłki dla malców przygotowuje współpracująca z tym miejscem firma cateringowa.

Data dodania: 13-11-2022
Autor: Aleksandra Rutkowska
Źródło:
https://sloneczneprzedszkole.pl/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu