MENU
NIP
Nazwa Firmy: Eventomat
WWW: https://eventomat.pl/
Adres Kazimierzowska 25
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-572
Telefon 22 400 16 23

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Organizacja bankietu, zwłaszcza w plenerze, to spore wyzwanie. Trzeba odpowiednio wcześniej przemyśleć i zaplanować wiele czynności. Podstawą jest właściwe zagospodarowanie miejsca. Kluczowym aspektem jest pogoda. Jeśli nie ma się pewności, że aura dopisze w dniu imprezy, warto postarać się o osłonę przed deszczem. Idealnie sprawdzą się wtedy specjalne namioty eventowe. Konstrukcje dostępne w ofercie na stronie internetowej eventomat.pl są w stanie zabezpieczyć znaczną przestrzeń (nawet kilkadziesiąt metrów kwadratowych), wyposażono je w odpinane ścianki, które można w prosty sposób opuszczać lub podwieszać, w zależności od potrzeby.

Materiałem wierzchnim jest wytrzymały, wodoodporny brezent. Chroni nie tylko przed wilgocią, ale także podmuchami wiatru. Zwykle dostawca proponuje modele w kolorze białym. Taki uniwersalizm i minimalizm sprawiają, że namioty prezentują się estetycznie, a jednocześnie stanowią doskonałe tło pod różnego rodzaju personalizowane zdobienia. 

Planując uroczystą galę, należy zadbać nie tylko o zewnętrzną ochronę, ale także doposażyć namiot bankietowy w potrzebne wyposażenie w środku. W dostępnej pod podanym wcześniej linkiem ofercie można znaleźć wszystko, co zapewni zaproszonym gościom oczekiwany komfort, począwszy o wygodnych miejsc siedzących, poprzez elementy reklamowe, multimedia, aż po specjalne parasole grzewcze, idealnie sprawdzające się w chłodniejsze dni. Jeżeli podczas eventu zachodzi konieczność wygrodzenia wewnątrz poszczególnych stref, z pewnością przydadzą się parawany lub estetyczne słupki podtrzymujące liny graniczne. Tego rodzaju asortyment także można wynająć na wspomnianym serwisie.

Dostawca od lat działa na rynku, dostrzegając jego wymagania i starając się na bieżąco na nie odpowiadać. Proponuje swoim klientom sprawdzone, bezpieczne i funkcjonalne rozwiązania w przystępnej cenie. Choć jego głównym terenem działań jest Warszawa i okoliczne miejscowości, przyjmuje i realizuje zamówienia także od osób spoza województwa mazowieckiego. 

Data dodania: 22-10-2022
Autor: Mieszko Lis
Źródło:
https://eventomat.pl/oferta/namioty/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu