MENU
NIP 5421694356
Nazwa Firmy: TECHMASZ - Cezary Kalinowski
WWW: https://maszyny-szwalnicze.pl/
Adres Niska 3
Miejscowość Białystok
Kod pocztowy 15-666
Telefon 601827771

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Pierwszym krokiem do rozpoczęcia swojej przygody z profesjonalnym krawiectwem jest zazwyczaj zakup odpowiedniej maszyny. Warto zdecydować się na produkt pochodzący od sprawdzonego producenta. Taki asortyment można znaleźć w ofercie sklepu Techmasz.

Do wyboru są między innymi produkty marki Brother. Wśród nich znajduje się niejedna wysokoobrotowa maszyna do szycia i pikowania, która pozwala na szybkie obróbki. Większość sprzętów jest przeznaczona do użytku w warunkach domowych lub w celach komercyjnych. Maszyna do szycia typu overlock Brother 1034DX ma szereg funkcji, dzięki którym można wznieść swoje umiejętności na wyższy poziom. Posiada wbudowane nawlekacze, dzięki którym nie trzeba wyciągać igły z obrabianego przedmiotu za każdym razem, gdy potrzebne jest więcej materiału –wystarczy nacisnąć dźwignię w dół. Z kolei model Brother F410 został wyposażony w duży ekran LCD, który pokazuje zarówno to, co dzieje się na samej maszynie, jak i umożliwia wizualizację projektu. Jedno spojrzenie wystarczy, aby sprawdzić prędkość szycia i naprężenie nici, dzięki czemu nawet początkująca osoba może od razu zacząć tworzyć pierwsze wyroby krawieckie. Do wyboru są także hafciarki oraz maszyny do szycia wyposażone w funkcję umieszczania haftów. Umożliwiają one projektowanie własnych, autorskich wzorów oraz korzystanie z gotowych do użycia fontów. Do każdego urządzenia została dołączona instrukcja w języku polskim, dzięki czemu użytkownik nie powinien mieć problemów z obsługą urządzenia.

Zróżnicowany asortyment sprzedawcy ułatwia wybór modelu dostosowanego do potrzeb. W razie wątpliwości pracownicy firmy udzielają klientom odpowiedniego doradztwa. Warto dodać, że w ofercie znajdują się nie tylko maszyny do szycia i haftowania, ale również akcesoria, części zamienne oraz manekiny krawieckie. Pochodzą one od znanych i cenionych producentów, co decyduje o ich wysokiej trwałości. Stanowią doskonałe wyposażenie pracowni krawieckiej stworzonej zarówno dla amatora, jak i dla profesjonalisty.

Data dodania: 18-10-2022
Autor: Zofia Marciniak
Źródło:
https://maszyny-szwalnicze.pl/413-owerloki

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu